isooo.s kullanıcısının son içeriği

1. isooo.s

Yardım Farklı Launcher'da Tam Ekran Kullanma

Hocam cihazı rootladım ancak miui14 android 13 bu modülü yüklerken hata veriyor kafayı yemek üzereyim olmuyor. Başka öneri yok mu
  2. isooo.s

Yardım Mi 12 lite Magisk + Full screen Yardım

Telefon : mi 12 lite 8/256 Android 13 miui 14 Arkadaşlar cihazımın bootloader kilidini açıp rootladım . Ve bunu sadece custom launcherde tam ekran kullanamadığım için yaptım fakat yine olmadı. F**k miui gestures modülü çalışmıyor. Full screen gestures modülü de çalışmıyor. Ne yaptıysam olmadı...
  3. isooo.s

Recovery PitchBlack Recovery Mi 12 Lite

Arkadaşlar yeni yayınlamış bi recovery buldum kendim denemedim ama paylaşmak istedim. Deneyenler yorumlarsa güzel olur. PitchBlack Recovery for Xiaomi Mi 12 Lite (taoyao ) Bilgi PitchBlack V4.0 Official Uyumlu olan sürüm : TWRP 3.7.0_12 Yapım Tarihi: 2022/12/21 Yapımcı: Erwin Abu Bakar Sidik...
  4. isooo.s

Yardım Farklı Launcher'da Tam Ekran Kullanma

Arkadaşlar custom launcherlarda nasıl tam ekran modunu kullanabilirim. Navigasyon tuşlarını bir türlü gizleyemiyorum. 2 aylık Cihazımı sırf bu yüzden bootloader kilidini açıp rootlamayı düşünüyorum ? Var mı bi yöntemi. Yöneticiler doğru alana taşırsa sevinirim konuyu 🙏
  5. isooo.s

Sohbet 13.000 TL'ye hayırlı olsun

Eveet 3 yıl redmi note 7 kullandıktan sonra iphone 13 mü 14 mü derken telefonumun kırılıp kullanılamaz hale gelmesi sonucu yeterli maddi birikimimi yapamadığımdan 12 lite aldım . ilk izlenimim güzel. ama kesinlikle miui arayüzünü özlememişim . custom rom ayrıcalıktır. Bu fiyata bu cihaz alınır...
  6. isooo.s

Rom AwakenOS v2.6 Offical |Android 12 Redmi Note 7

Bence değer. Pil performansı olarak daha iyi + olarak pubg indirdim ısınma problemi daha aza indi bende. Diğer gündelik sosyal medya ve bankacılık uygulamalarının akıcılığı, açılma hızı da bence pixel experienceden daha iyi .miui global nedense bende çok fazla donuyordu uzun süredir custom rom...
  7. isooo.s

Gcam için https://gcambrasil.com.br/devs/parrot/ Buradan indirip kurabilirsiniz. 4K 30fps çekim yapıyor. Gayet akıcı rom . Yeni sürümü çıktı Awaken 2.7 Glacier. 1652355082 Hocam play storeden mi file Explorer indirebilirsiniz ben onu kullanıyorum. + Olarak Evie launcher...
  8. isooo.s

Rom gayet güzel Pixel tabanlı sanırım. Akıcı ve kullanımı ekledikleri özellikler güzel. Stock rom gibi durmuş. Yeni telefon almış gibi oldum. Buglar Çift tık ekran açma bende çalışmıyor. Onun dışında sıkıntı yok gibi. Call of Duty de 50-60 arası fps veriyor. Diğer oyunları denemedim. GCam...
  9. isooo.s

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Hocam linki göremedim yeninin , konu güncellemede haziran gözüküyor . Güncel son sürüm Linki bu yoruma cevap olarak atabilir misiniz ? Teşekkürler şimdiden 🙏🙏
  10. isooo.s

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

İlginç bende çalışıyor 1634481759 Temmuzdan beri kullanıyorum telefon yağ gibi akıyor şarj bi tık fazla gidiyor. Magisk modülleri ile dahada güzel bir kullanım sağladım. Memnunum romdan
  11. isooo.s

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

Bende böyle gözüküyor hocam . Sanırım audiowizard kurmuştum magiskten o yüzden sizde kurun 😅😅
  12. isooo.s

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Redmi note 7 Pixel Experience Plus (Android 11) Sıkıntısız çalışıyor teşekkürler 🙏. (Cihazım çoğu uygulamada zenfone 5 olarak gözükmeye başladı 😅 ama sıkıntı yok )
  13. isooo.s

Rehber GPU Turbo Boost - GPU Performansını Arttırma

Redmi note 7 soft brick oldu bunu yükleyince . Çok eski konu arkadaşlar yeni telefonlarla uyumlu olduğunu düşünmüyorum . Boşuna yüklemeyin.
  14. isooo.s

Yardım Ekstra Parlaklık

Cihazımda Pixel Experience rom kullanmaktayım. Miui dayken parlaklık daha fazlaydı gibi geliyor ve ayarlarda gün ışığı diye bir seçenek vardi . Bu özelliği custom romlarda kullanma ihtimali var mı magisk modülü vs tarzı ? Yardımlarınızı bekliyorum .
  15. isooo.s

Yardım Orijinal Batarya Önerisi

Forumda deji alan vardı bende deji aldım hocam iyi gibi . Piyasadakilerin /90 ı sahte.
Üst Alt