Rom AwakenOS v2.6 Offical |Android 12 Redmi Note 7

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Rom gayet güzel Pixel tabanlı sanırım.
Akıcı ve kullanımı ekledikleri özellikler güzel.
Stock rom gibi durmuş. Yeni telefon almış gibi oldum.
Buglar
Çift tık ekran açma bende çalışmıyor.
Onun dışında sıkıntı yok gibi.
Call of Duty de 50-60 arası fps veriyor. Diğer oyunları denemedim.
GCam çalışıyor.(parrot önerim telegram kanallarından son sürümü takip edebilirsiniz. )
xda linkini bırakıyorum:

Sputnik 97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Öztürk
Konular
0
Bootloader açık olmalı mı? Android 10 da telefonum miui 12.5.3 kararlı sürümde. İlk romum olacak, tavsiye eder misiniz?

Sputnik 97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Öztürk
Konular
0
Bootloader açık olmalı mı? Android 10 da telefonum miui 12.5.3 kararlı sürümde. İlk romum olacak, tavsiye eder misiniz?
ufak bir macera yaşadım ama yüklemeyi başardım. Şaşırtıcı bir şekilde bootloader kilidi hemen açıldı. Romu kuralı bi 30 dk falan oluyor, pek bir deneyimim yok ama bir kere ayarlar ekranında kastı. Onun dışında şaşırtıcı derecede sade bir rom, kamera uygulamasının ayarlarına giremedim. Sabit 4k mı çekiyor bilmiyorum. Play storedan gcami yükledim ama açar açmaz kapandı.

Sniperwars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
ufak bir macera yaşadım ama yüklemeyi başardım. Şaşırtıcı bir şekilde bootloader kilidi hemen açıldı. Romu kuralı bi 30 dk falan oluyor, pek bir deneyimim yok ama bir kere ayarlar ekranında kastı. Onun dışında şaşırtıcı derecede sade bir rom, kamera uygulamasının ayarlarına giremedim. Sabit 4k mı çekiyor bilmiyorum. Play storedan gcami yükledim ama açar açmaz kapandı.
Bootloader bende geçen hafta açtım ve benide hiç bekletmedi. Bu süre neye göre veriliyor bilmiyorum. Galiba cihazın biraz zamanı geçtiği için artık bekletmiyor. Ben Pixel Ex 12 yüklemiştim . Bu sistem nasıl oldu deneyimlerinizi yazarmısınız ?

Sputnik 97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Öztürk
Konular
0
Bootloader bende geçen hafta açtım ve benide hiç bekletmedi. Bu süre neye göre veriliyor bilmiyorum. Galiba cihazın biraz zamanı geçtiği için artık bekletmiyor. Ben Pixel Ex 12 yüklemiştim . Bu sistem nasıl oldu deneyimlerinizi yazarmısınız ?
Kıyas yapabilecek bir bilgim yok. Ama son zamanlarda telefonum çok kasıyordu yerli yersiz donuyordu. Şuan menü geçişleri eskiye göre bariz hızlı. Romda yüklü gelen kamera uygulamasından memnun değilim, open camera yükledim o yüzden. Performans ayarlarını daha çözemedim. Saf android deneyimi sunuyor diyebilirim bu rom için çünkü hiçbir gereksiz şey yüklü değil. File uygulamasını da beğenmedim açıkçası. Mi dosya yöneticisinin arayüzü bana daha kolay geliyordu. Uzun kullanım deneyimimi yazarım buraya.

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Gcam için
Buradan indirip kurabilirsiniz.
4K 30fps çekim yapıyor.
Gayet akıcı rom .
Yeni sürümü çıktı
Awaken 2.7 Glacier.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam play storeden mi file Explorer indirebilirsiniz ben onu kullanıyorum.
+ Olarak
Evie launcher

+ İcon pack olarak

Kullanıyorum (evienin ayarlarından değiştirebilirsiniz
+ Magisk yükleyip(rootlayıp) ek modüller kurabilirsiniz. Ben miui galeri uygulamasını o şekilde kurdum
+ olarak ayarlarda mi ses yükseltici var ben onu kullanmıyorum yine magisk modülü kurulu asusun audio wizardı kurulu.

Pixel experienceden geçiş yaptım ben zaten. Kasmalar olmaya başlamıştı ondada . Bu daha stabil ve özelleştirme sunuyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220512-142025_Kamera.png
    Screenshot_20220512-142025_Kamera.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20220512-143007_Device Settings.png
    Screenshot_20220512-143007_Device Settings.png
    168,2 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20220512-142946_Mi Settings.png
    Screenshot_20220512-142946_Mi Settings.png
    205 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20220512-142932_AudioWizard.png
    Screenshot_20220512-142932_AudioWizard.png
    105,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20220512-142926_Evie.png
    Screenshot_20220512-142926_Evie.png
    870,8 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20220512-142918_Evie.png
    Screenshot_20220512-142918_Evie.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20220512-143043_Evie.png
    Screenshot_20220512-143043_Evie.png
    126,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Sniperwars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Gcam için
Buradan indirip kurabilirsiniz.
4K 30fps çekim yapıyor.
Gayet akıcı rom .
Yeni sürümü çıktı
Awaken 2.7 Glacier.

Hocam play storeden mi file Explorer indirebilirsiniz ben onu kullanıyorum.
+ Olarak
Evie launcher

+ İcon pack olarak

Kullanıyorum (evienin ayarlarından değiştirebilirsiniz
+ Magisk yükleyip(rootlayıp) ek modüller kurabilirsiniz. Ben miui galeri uygulamasını o şekilde kurdum
+ olarak ayarlarda mi ses yükseltici var ben onu kullanmıyorum yine magisk modülü kurulu asusun audio wizardı kurulu.

Pixel experienceden geçiş yaptım ben zaten. Kasmalar olmaya başlamıştı ondada . Bu daha stabil ve özelleştirme sunuyor.

Hocam peki ne zamandır kullanıyorsunuz. Performans olarak pixelden geçmeye değermi sizce. Yanlış anlamayın bu konularda çok bilgili değilim bu yüzden soruyorum. 1 haftayı geçti pixel e geçeli performans olarak miui global sürüme göre biraz zayıf geldi. Eğer tavsiye ederseniz geçmeyi düşünüyorum.

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Hocam peki ne zamandır kullanıyorsunuz. Performans olarak pixelden geçmeye değermi sizce. Yanlış anlamayın bu konularda çok bilgili değilim bu yüzden soruyorum. 1 haftayı geçti pixel e geçeli performans olarak miui global sürüme göre biraz zayıf geldi. Eğer tavsiye ederseniz geçmeyi düşünüyorum.
Bence değer. Pil performansı olarak daha iyi + olarak pubg indirdim ısınma problemi daha aza indi bende. Diğer gündelik sosyal medya ve bankacılık uygulamalarının akıcılığı, açılma hızı da bence pixel experienceden daha iyi .miui global nedense bende çok fazla donuyordu uzun süredir custom rom kullanıyorum.

sonmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
RMN3PRO
Konular
0
TESEKKURLERR mi hesabı sorar mı bu rom?

northampten

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Bende PE 11 Plus kullanıyorum uzun süredir, PE Note 7 projesini bitirdi, bu ROM pixel gibi mi? Ben sadece google uygulamaları kullanmaya alıştım. Pil nasıl?

Üst Alt