İsmail3800 kullanıcısının son içeriği

1. İ

Yardım note 8 arama geldiğinde internet kesiliyor

yok hocam 3g de de aynı devam ediyor. arama yaptığım da internet komple gidiyor. birde arama da ekran kapanıyor, arama kapansada ekran açılmıyor, 2 3 defa tusa basınca açılıyor ekran.
  2. İ

tşkler hocam Yaptım bakalım düzelecek mi
  3. İ

hocam 3g ye geçemedim, nerden geçiyoruz ?
  4. İ

hocam her şeyi denedim yok olmuyor. arama sırasında zaten internet gidiyor. aramayı da kapatınca, interneti açıp kapatınca geliyor. 3g ye mi geçmem lazım? 1609012843 kapalıda aynıydı açtım yine aynı hocam. değişen hiçbirşey yok
  5. İ

arkadaşlar, note 8 arama geldiğinde internet kesiliyor aramayı kapatıp, hücresel veriyi de açıp kapatınca geliyor. sebebi nedir çözümü nedir kafayı yediriyor resmen.
  6. İ

Yardım Whatsapp ses geç gelmesi

hocam ben hes den de program izinlerinden de kaldırdım. şimdilik düzeldi açılmıyor. 1608465391 yanlış konuya yazdım usta. WhatsApp sorunu hala devam ediyor.
  7. İ

Çözüldü Redmi Note 8 Otomatik Açılan Bluetooth Sorunu

usta nasıl yaptık? bulamadım yardımcı olursan sevinirim. birde WhatsApp da ses 4 5 saniye geç gidiyor karşı tarafa varmı bununlada ilgili bilginiz? tşkler
  8. İ

Yardım Whatsapp ses geç gelmesi

hocam problemi çözdünuzmü acaba. bende de aynı sıkıntı var, ve karşı tarafa ön kamera acayip berbat görüntü veriyor. önceki telefonum 8 di kamerası harika görüntü vardı bunu sevmedim.
  9. İ

Yardım Yakınlık sensörü

bende aynı şeyi yaptım. ama görüşme sırasında, ekranı açma gereği duyduğumda, kilit tuşuna bastığımda bu seferde görüşme sona eriyor. resmen çıldırmak üzereyim. ve dikkat ettim genelde gündüz dışarda yapmıyor. görüşme sırasında sensör kulağımdan çekince normal çalışıyor. akşam yada karanlıkta...
  10. İ

Diğer Note 8 resim sorunu

Resim çekiyorum bir süre sonra resimde gri, turkuaz yada renkle şerit oluşuyor. Yada komple gri oluşuyor resim. Kamera açılınca da arada, kamera dönüyor ve bildirim çubuğu sanki deli gibi göz kırpıyor, yanıp yanıp sonuyor. Sebep nedir??
  11. İ

Yardım Yakınlık sensörü

Aynı sıkıntı bendede var, çekilmez hale geldi. Çözüm bulan varsa yardım etsin gercekten
Üst Alt