Yardım Whatsapp ses geç gelmesi

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Arkadaşlar merhaba. Eşimde Redmi Note 8 var. Whatsapp üzerinden görüşme yaptığımızda ses 4-5 saniye geç geliyor ve geç gidiyor. Kendim Mi9t kullanıyorum. Aynı Wifi de aynı kişiyi arıyoruz bende sorun yok Note 8 de dediğim gibi ses geç gidip geliyor. Whatsapp uygulamasını kaldırdım tekrar yükledim olmadı. Wifi unut dedim tekrar bağlandım yine olmadı. Acaba başına böyle bir durum gelen var mı? Forumdan da Googleden de aradım bir çözüm bulamadım.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam eğer MIUI 12 güncellemesini yaptıysanız sorun büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyor.Guncelleme yaptıysanız cihazı yedekleyin ve sıfırlayın.

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer MIUI 12 güncellemesini yaptıysanız sorun büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyor.Guncelleme yaptıysanız cihazı yedekleyin ve sıfırlayın.
Hocam cevabın için çok teşekkür ederim. Başka yolu var mıdır acaba?

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
WhatsApp ayarlarında aramalar için daha az veri kullan seçeneği var belki bu sebep olabilir.

İsmail3800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hejejdjdj
Cihazım
Note 8
Konular
2
hocam problemi çözdünuzmü acaba. bende de aynı sıkıntı var, ve karşı tarafa ön kamera acayip berbat görüntü veriyor. önceki telefonum 8 di kamerası harika görüntü vardı bunu sevmedim.

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam problemi çözdünuzmü acaba. bende de aynı sıkıntı var, ve karşı tarafa ön kamera acayip berbat görüntü veriyor. önceki telefonum 8 di kamerası harika görüntü vardı bunu sevmedim.
Yok hocam çözemedim. Miui 11 Android 9 da şuan telefon. Mesut Aktaş hocanın dediğine baktım o bölüm kapalı zaten. Ondan da değil sanırım problem. Olmazsa en son yedek alıp fabrika ayarlarına döneceğim.

İsmail3800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hejejdjdj
Cihazım
Note 8
Konular
2
Yok hocam çözemedim. Miui 11 Android 9 da şuan telefon. Mesut Aktaş hocanın dediğine baktım o bölüm kapalı zaten. Ondan da değil sanırım problem. Olmazsa en son yedek alıp fabrika ayarlarına döneceğim.
hocam ben hes den de program izinlerinden de kaldırdım. şimdilik düzeldi açılmıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam ben hes den de program izinlerinden de kaldırdım. şimdilik düzeldi açılmıyor.
yanlış konuya yazdım usta. WhatsApp sorunu hala devam ediyor.

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Hücresel veri de problem var mı
Hocam hücresel veride bir tık daha iyi gibi ama onda da yine sesin geç gelmesi ve kesik kesik gelmesi devam ediyor. Kendi telefonumdaki ayarlar ile aynı her şeyi. Ön belleği temizledim tekrar denedim ama nafile. Düzelmiş değil maalesef.

Üst Alt