İsmail fidancı kullanıcısının son içeriği

1. İ

MIUI 12 Redmi Note 7 | RevOS Miui 12 - OFFICIAL | (20.7.29)

Telefona bildirim geliyor ama ses bazen geliyor bazen gelmiyor. Bildirim izinlerini onayladım ama değişen bişey olmadı.20.7.29 sürümü ve ondan bir önceki sürüm de bu sorun vardı. Yüklemek isteyenlerin bilgisi olsun.
  2. İ

Soru Şarjı uzun giden rom

Bu romu kullanıyorum.ekran süresi 10 saatin üstünde batarya kullanımı 1.5 gün.oyun oynamam sadece internete girerim.bende çok rom denedim ama batarya konusunda revos dan daha iyi rom göremedim.
  3. İ

Diğer Wife bağlantı kopma

Sorun donanımsal sanırım. Aynı problem bende de var çok rom değiştirdim düzelmedi. Malesef yapacak birşey yok.
  4. İ

MIUI 12 Redmi Note 7 Revolution OS Rom Android 10 _ 20.6.24

Virüs nedeniyle gelmeyecekmiş bir süre geliştirici öyle açıklama yapmış.
  5. İ

Soru RN7 En Performanslı Rom Önerisi

Kamera bağlanmadı hatası aldım.
  6. İ

Masikte camera hatası var hocam 2 defa temiz kurulum ile kurdum değişen birşey olmadı.
  7. İ

Ben 9.12.24 kullanıyorum hata yok. Siz arkadaşa sormuşsunuz son sürüm.20.2.26 mı diye ben ona cevaben yazmıştım.
  8. İ

Mesela ben 9.12.24 sürümündeyim bunu başka arkadaş yükledi hata aldı sevmedi son betayı kurdu hiç hata almadım dedi. Cihazdan cihaza değişiyor sanırım.ben hep format data yapıp kuruyorum. Son sürüm 20.2.26 şu an.
  9. İ

Bir arkadaşta bu romu kurdu ama kamera hatası almadığını söyledi bende indirdim daha kurmadım. Kamerada nasıl hata alıyorsunuz? Ve batarya nasıl gitti. Bende şu an bi önceki sürümdeyim hiç hata ile karşılaşmadım.batarya performansı güzel 9 saat ekran süresi alıyorum.
  10. İ

MIUI 11 Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Beta 20.3.26_Kararlı 11.0.1.0 Rom

Siz betada mısınız yoksa stabilde mi? 4 saat ekran süresini yüzde 20 şarj ile mi aldınız yoksa arada şarja taktınız mı?
  11. İ

Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Redmi note 7 kullanıyorum.xiaomi.eu kurdum ama beklediğini alamadım. Şu ana kadar sadece revostan memnun kaldım. Derpfest diye aosp rom var onu denerim olmadı revosa dönerim.
  12. İ

Bende bugün yükledim dediğiniz hataları aldım.batarya hızlı tükendi. Hiç aosp kurmadım öneriniz var mı acaba?
  13. İ

Beta 20.3.12 ye geçtim 1 saat önce rom akıcı ama batarya konusunda iyi değil gibi .telefonu elime alır almaz şarj eksiliyor. Revos daha güzel.
  14. İ

MIUI 11 Redmi Note 7 Mi Room (Android 10.0) 20.3.26 Beta (Android 9.0) 11.0.7.0 Kararlı Rom

Revos 9.12.24 ben memnunun o romdan. Miroomda telefonu elime alır almaz şarj hemen eksiliyor. Bi daha yüklemem mi room
  15. İ

MIUI 11 Redmi Note 7 Mi Room (Android 10.0) 20.3.26 Beta (Android 9.0) 11.0.7.0 Kararlı Rom

Ben simdi kurdum mesajinizi gorseydim kurmazdim valla. Kamerada yavaş çekim modu yine çalışmıyor. Hesap makinası açılmadı dili ingilizce yaptım öyle açıldı. Çok övdüler bu romu her seferinde bir yerden hata alıyorum . Bakalım batarya nasıl gidecek. Olmadı yine revosa dönerim 9 saatten fazla...
Üst Alt