Soru Şarjı uzun giden rom

mtbayin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note10 5G
Konular
8
Merhaba dostlar son güncelleme ile global de şarj cidden problem olmaya başladı ben telefonu elinden düşürmeyen biri olarak eskiden çok memnundum şarj süresinden bitmiyordu artık hemen biter oldu eskiden miroom kullaniyordum birkaç sorundan dolayı miroom kullanmqyi bıraktım aosp romlar da sarj zaten şu gibi gidiyor denemediğim rom kalmayacak yakında varmı şöyle ciddi anlamda sarj konusunda başarılı bir rom veya bunun üstesinden nasıl geliriz ne yapmak lazım performans istemiyorum oyun vs oynamıyorum tek yaptığım Twitter instagram ve film dizi izlemek şuan bootloader kilitli global son surumdeyim android 10 ancak hemen bootloader açıp önerilen Roma geçebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Masik P önerim kullanıyorum şuanda şikayetim yok. Sizin piliniz ölmüş olmasın :D ?

Oyla:

mtbayin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note10 5G
Konular
8
Masik P önerim kullanıyorum şuanda şikayetim yok. Sizin piliniz ölmüş olmasın :D ?
6 aylık cihaz pil ölecek bi durum yok oyun bile oynamıyorum diyebilirim MiRoom kuracağım bootloader kildi kaldırrdım twrp yukledim şuan dosyaları telefona atıyorum

Oyla:

Sad Alien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murad
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
3
Merhaba dostlar son güncelleme ile global de şarj cidden problem olmaya başladı ben telefonu elinden düşürmeyen biri olarak eskiden çok memnundum şarj süresinden bitmiyordu artık hemen biter oldu eskiden miroom kullaniyordum birkaç sorundan dolayı miroom kullanmqyi bıraktım aosp romlar da sarj zaten şu gibi gidiyor denemediğim rom kalmayacak yakında varmı şöyle ciddi anlamda sarj konusunda başarılı bir rom veya bunun üstesinden nasıl geliriz ne yapmak lazım performans istemiyorum oyun vs oynamıyorum tek yaptığım Twitter instagram ve film dizi izlemek şuan bootloader kilitli global son surumdeyim android 10 ancak hemen bootloader açıp önerilen Roma geçebilirim yardımlarınızı bekliyorum
Şarj konusunda benim romları kullana bilirsiniz wrath,ppui,conquer ben wrath kullanıyorum 7 saat sosisl medya ekran süresi alıyorum

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Oyla:

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Bu romu kullanıyorum.ekran süresi 10 saatin üstünde batarya kullanımı 1.5 gün.oyun oynamam sadece internete girerim.bende çok rom denedim ama batarya konusunda revos dan daha iyi rom göremedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-11-13-29-33-296_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-08-11-13-29-33-296_com.android.settings.jpg
    155,2 KB · Görüntüleme: 57
Oyla:
Üst Alt