isa.cakr kullanıcısının son içeriği

1. isa.cakr

Yardım Redmi Note 10 Fastboot Menüsünde Kalıyor

yükleme yaptım ancak yine logoda kalıyor :/
  2. isa.cakr

ilgili konuyu atar mısın sana zahmet sorunumuz aynı mı teyit edeyim :)
  3. isa.cakr

bu cihaz için bulamadım hocam, sizin bildiğiniz bu cihaza gsi var mı, hani siz Redmi Note 10S için GSI yayınlamıştınız hatta kurulum aracını da siz yapmıştınız, bu cihaz için de var mı o şekilde fastboot ile kurabileceğimiz.
  4. isa.cakr

Hocam kurban olayım şunu anlayın ben MiFlash ile recovery yüklemeye çalışmıyorum, o kadar da bilgisiz değilim. Mi Flash ile stock rom yükledim yükleme bitince telefon yine logoda kalıyor. Yani demek istediğim telefon ne logodan ileri gidiyor ne de recoverye gidiyor lütfen.
  5. isa.cakr

Hocam ben şu an stock rom yedirmeye çalışıyorum meselem o değil, diyorum ki yani cihaz ne recoverye giriyor, ne de mi flash ile yüklediğim roomları boot ediyor. 1646509153 Program Flash done dedi sorunsuz yükledi ancak cihaz yine redmi logosunda kalıyor :/ umarım derdimi anlatabildim.
  6. isa.cakr

Cihaz rom, recovery, gibi şeyleri boot etmiyor bunu demek istiyorum sizlere :) Şu an tekrar deniyorum umarım hatasız yükler.
  7. isa.cakr

telefon fastboot ta iken fastboot reboot komutu girer girmez ses + tuşuna basmama rağmen recovery ekranı göremiyorum, ayrıca twrp yüklerken şöyle bir hata çıkarıyor karşıma cmd C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot boot recovery.img downloading 'boot.img'... OKAY [ 4.019s]...
  8. isa.cakr

İlgin için teşekkür ederim, cihazın driveri yüklü Android Bootloader Interface olarak geçiyor aygıtlarda. Şu anda MIUI 12.5.5 romu MiFlash üzerinden yazdırıyorum umarım olumlu sonuçlanır size buradan yazacağım takipte olursanız çok sevinirim teşekkürler :) 1646508254 evet flood gibi olmasın...
  9. isa.cakr

Sıcak Fırsat Windscribe VPN - 1 Yıl Lisans Yenilendi! | 18.11.2023

Uzun zamandır hem IoS hem Windows cihazlarsa kullanıyorum alanında uzman, kaliteli ve reklamsız bir program, düşünmeden kullanın.
  10. isa.cakr

Elimde Redmi Note 10 var Sunny model diye geçiyor fastboot getvar product kısmında. Stock rom yüklüyorum MiFlash ile, yine bir iki Redmi yazısında reset attıktan sonra fastboot a geçiyor. Hiç bir şekilde recoverye girmiyor twrp de yediremedim, cihazın bl kilidi açık yardımcı olabilir misiniz?
  11. isa.cakr

Yardım Mi Max 3 EDL 9008 Modunda Kaldı

Öncelikle zamanını ayırıp cevapladığın için teşekkürler. İlk dediğine cevap vereyim cihazın ekranında her hangi bir görüntü yok logo bile gelmiyor, fastboot vs gelmiyor. Sadece EDL. Ayrıca çeşitli romları çeşitli isimlerle ve düzgün isimlerle klasör adlarıyla yüklemeye çalıştım, ancak her hangi...
  12. isa.cakr

Yardım Mi Max 3 EDL 9008 Modunda Kaldı

Merhaba, elimde Xiaomi Mi Max 3 var müşteri cihazı, repair için geldi elime, reset efs işlemi yaptım twrp de işlem biter bitmez edl moda girdi. Mi Flash ile rom yüklemeyi denerken hello read packet gibi hatalar veriyor nasıl bir şekilde çözebilirim sizlerden yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  13. isa.cakr

Yardım Bir Note8 vs Note 8 pro Kıyaslaması daha

Bence değmez. Pro modeldeki işlemci Helio G90T başarılı bir işlemci ama MTK işlemcili cihazlarda Google Camera kurulumu uyumsuzluğu ve aşırı ısınma gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Snapdragon iyidir.
  14. isa.cakr

Mod Mi 9 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Rootlu her cihazda çalışır mı bu?
  15. isa.cakr

Yardım Bir Note8 vs Note 8 pro Kıyaslaması daha

Redmi Note 8de Note 7 modelindeki işlemcinin aynı serisinden kullanılıyor SD665. Performans olarak bir tık daha iyi. Redmi Note 7'den memnun olduysan eğer düz note 8 modelinden memnun kalırsın. Aynı işlemciye sahip GM 9 Pro kullanıyorum. PUBG Mobile HDR 60 FPS sorunsuz açıyor. Normal kullanımda...
Üst Alt