Yardım Redmi Note 10 Fastboot Menüsünde Kalıyor

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
Elimde Redmi Note 10 var Sunny model diye geçiyor fastboot getvar product kısmında. Stock rom yüklüyorum MiFlash ile, yine bir iki Redmi yazısında reset attıktan sonra fastboot a geçiyor. Hiç bir şekilde recoverye girmiyor twrp de yediremedim, cihazın bl kilidi açık yardımcı olabilir misiniz?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Elimde Redmi Note 10 var Sunny model diye geçiyor fastboot getvar product kısmında. Stock rom yüklüyorum MiFlash ile, yine bir iki Redmi yazısında reset attıktan sonra fastboot a geçiyor. Hiç bir şekilde recoverye girmiyor twrp de yediremedim, cihazın bl kilidi açık yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba
Bir çok yerde konu açmışsın okuyordum mesaj geldi elimde aynı telefon olmasada.BL Kilidi açık demişsin
Dediklerimi uygularmısın
Önce aygıt yöneticini masa üstüne bir köşeye aç açık kalsın eğer Android Yazıyorsa driver yüklenmemiştir.herşeyden önce driver yüklü olmaz ise hiçbir
İşlem Yapamassın Buradaki Driveri kur telefonu Fastboot moda al.Driver yüklenmişse fastboot Modda Android ADB Interface Yazar
Bundan Sonraki Yapacağın Telefonun stock resmi romu varsa yüklemektir.

Gelişmeleri Yazarsın

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
Merhaba
Bir çok yerde konu açmışsın okuyordum mesaj geldi elimde aynı telefon olmasada.BL Kilidi açık demişsin
Dediklerimi uygularmısın
Önce aygıt yöneticini masa üstüne bir köşeye aç açık kalsın eğer Android Yazıyorsa driver yüklenmemiştir.herşeyden önce driver yüklü olmaz ise hiçbir
İşlem Yapamassın Buradaki Driveri kur telefonu Fastboot moda al.Driver yüklenmişse fastboot Modda Android ADB Interface Yazar
Bundan Sonraki Yapacağın Telefonun stock resmi romu varsa yüklemektir.

Gelişmeleri Yazarsın
İlgin için teşekkür ederim, cihazın driveri yüklü Android Bootloader Interface olarak geçiyor aygıtlarda.
Şu anda MIUI 12.5.5 romu MiFlash üzerinden yazdırıyorum umarım olumlu sonuçlanır size buradan yazacağım takipte olursanız çok sevinirim teşekkürler :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlgin için teşekkür ederim, cihazın driveri yüklü Android Bootloader Interface olarak geçiyor aygıtlarda.
Şu anda MIUI 12.5.5 romu MiFlash üzerinden yazdırıyorum umarım olumlu sonuçlanır size buradan yazacağım takipte olursanız çok sevinirim teşekkürler :)
evet flood gibi olmasın MIUI 12.5.5 romu sorunsuz yükledim ancak yine Redmi logosu gidip geliyor. :/

yazılım yüklemesi olumlu bitti sanıp bakmamışım programa şöyle bir hata ile bitmiş.

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    192,2 KB · Görüntüleme: 55

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sağol Önemli Değil Notebooku kapatıyordum Tamda Birşeyler yapabilirmiyim derken zaten mesajında gelince.Mecbur Kayıtsız Kalamadım
Bildiğim kadarı ile konuya hakimsin.yani driverde yüklü BL Açıksa Sorun Olmaması lazım.Donanımsalda arıza olacağını sanmam
Başka Türlü Rom Neden yüklenmesin.Twrp İşine telefon açılıp yüklenmeden bence girmeiTelefon açılsın ondan sonra kurmak istiyorsan kurarsın
Birde Başka Stock rom kurup deneyebilirsin.Emin olmak için.MiFlasla Rom Kurulup hata vermiyorsa Yüklenmesi Lazım.

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
Sağol Önemli Değil Notebooku kapatıyordum Tamda Birşeyler yapabilirmiyim derken zaten mesajonda gelince.Mecbur Kayıtsız Klamadım
Bildiğim kadar konuya hakimsin.yani driverde yüklü BL Açıksa Sorun Olmaması lazım.Donanımsalda arıza olacağını sanmam
Başka Türlü Rom Neden yüklenmesi.Twrp İşine telefon açılıp yüklenmeden bence girmeiTelefon açılsın ondan sonra kurmak istiyorsan kurarsın
Birde Başka Stock rom kurup deneyebilirsin.Emin olmak için.MiFlasla Rom Kurulup hata vermiyorsa Yüklenmesi Lazım.
telefon fastboot ta iken fastboot reboot komutu girer girmez ses + tuşuna basmama rağmen recovery ekranı göremiyorum, ayrıca twrp yüklerken şöyle bir hata çıkarıyor karşıma cmd

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot boot recovery.img
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 4.019s]
booting...
FAILED (remote: Failed to load/authenticate boot image: Load Error)
finished. total time: 4.035s

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
telefon fastboot ta iken fastboot reboot komutu girer girmez ses + tuşuna basmama rağmen recovery ekranı göremiyorum, ayrıca twrp yüklerken şöyle bir hata çıkarıyor karşıma cmd

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot boot recovery.img
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 4.019s]
booting...
FAILED (remote: Failed to load/authenticate boot image: Load Error)
finished. total time: 4.035s
Bak Yazdım yukarıda.niye fastboot ses + veya recoveryle uğraşıyorsun MiFlashla Yükleme Yapmıyorsun Önce telefona rom kurulup açılacakmı
Zaten Rom Kurmak İstemiyormusun.yoksa twrp ile uğraşıyorsun Önce Fastbootda ses+ ile ne işin var anlamadım telefonu fastboota al
usb tak MiFlashla romu yükle Böyle yüklenmiyormu rom?

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10

evet flood gibi olmasın MIUI 12.5.5 romu sorunsuz yükledim ancak yine Redmi logosu gidip geliyor. :/

yazılım yüklemesi olumlu bitti sanıp bakmamışım programa şöyle bir hata ile bitmiş.
bu bir hata değildir.
kilit yapmadığınızı söylüyor

clean all seçili olduğu için checkpoint düşer.

coınfiguration a basınız
checkpointin yanında yazanı silin.
ve flashlayın

hata vermeyecektir.

cihaz bu halde de o haldede açılır.

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
Cihaz rom, recovery, gibi şeyleri boot etmiyor bunu demek istiyorum sizlere :)
Şu an tekrar deniyorum umarım hatasız yükler.

Ekli dosyalar

• deneme.png
    deneme.png
    468,8 KB · Görüntüleme: 50

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Cihaz rom, recovery, gibi şeyleri boot etmiyor bunu demek istiyorum sizlere :)
Şu an tekrar deniyorum umarım hatasız yükler.
hocam recoveryi mi flash ile atıldığını duymadım hiç
twrp ile recovery yapıyorlar bildiğim

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
Hocam ben şu an stock rom yedirmeye çalışıyorum meselem o değil, diyorum ki yani cihaz ne recoverye giriyor, ne de mi flash ile yüklediğim roomları boot ediyor.

Program Flash done dedi sorunsuz yükledi ancak cihaz yine redmi logosunda kalıyor :/ umarım derdimi anlatabildim.

Üst Alt