inanc_akan kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Aşırı ısınma ve kapanma

Telefonu kullanırken ısınıyor ancak bu gönderdiğim sıcaklık pil sıcaklığı ve düşük görünüyor ama kamera kısmı adeta yanıyorr işlemci sıcaklığını görebileceğim bi yer varsa onunda fotosunu atabilirim Skorpi
  2. I

Yardım Aşırı ısınma ve kapanma

Merhaba arkadaşlar hepsiburada sitesinden xiomi mi5 satın aldım ancak telefon çok ısınıyor ve ekran karartma tuşuna bastığımda telefon komple kapanıyor ve kendi kendine açılıyor. Telefonu garantiye gönderdim ancak sorunum düzelmeden telefonu geri göndermişler. Telefonun üst kısmı kamera olan...
  3. I

Rom MIUI 8 7.4.13 Global Beta ROM Güncellemesi

merhaba telefonum güncellemeyi otomotik olarak yükledi bataryada aşırı ısınma ve daha az kullanım alıyorum.Eski sürüme dönmek istiyorum.Dosyalrım silinmeden eski sürüme nasıl dönerim.
  4. I

Yardım yeni güncelleme ile play store'dan uygulama indiremiyorum

MIUI 7.3.30 Global Beta ROM Güncellemesi mi5 telefonuma otomatik olarak yüklendi ancak bu güncellemeden sonra play storedan hiçbir şey indiremiyorum. Kablosuz bekleniyor diyor ve öyle kalıyor yaklaşık 5dk bekledim, wifi kapatıp açtım,telefonu resetledim değişen birşey olmadı.
  5. I

Yardım mi5 batarya ısınması ve kendiliğinden kapanıp açılması

ayrıca her kapanışta sistem saat ayarları değişiyor. +3 olarak ayarladığım sistem saati tel açılınca +2 oluyor
  6. I

hiç oyun oynamıyorum sadece sosyal medya ve interneti kullanıyorum. Dediğinizi yaptım fastboot ile 8.1.4 romunu yükledim pc de hazır vardı diye ancak sorunum devam ediyor. İlginç olan telefonum aniden kapanmıyor, ısındıktan sonra ekran kilitleme tuşuna bastığımda 10-15 sn sonra kapanıyor ve...
  7. I

merhaba arkadaşlar mi5 telefonum 10-15 dakikalık kullanımın ardından pil özeliklerinden sıcaklığına baktığımda 36 derece ve üstü olarak görüyorum . Telefonun ekran kilitleme tuşuna bastığımda ekran karardıktan 10-15 sn sonra telefon kendiliğinden kapanıp açılıyor ve bu olay telefon soğuyana...
  8. I

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

arkadaşlar mi5 telefonuma global usb ile 8.2.1.0 yükledim ancak şimdi telefon hafif ısınınca kendi kendine kapanıp açılıyor. açılırken ekranda bootloader unlocked yazıor. telefonu ilk aldığım zamanda aynı şeyler başıma gelmişti gaarantiye yolladığımda 8.1.4.0 ile geri gelmişti ama sorunum...
  9. I

Şarjda ısınma ve telefonun kapanıp açılması

merhaba xiomi mi 5 telefona sahibim telefon şarj olurken ısınıyor ve kendi kendine kapanıp açılıyor. Sorun bataryada diye düşünüyorum ama sizinde fikrinizi almak istedim .Güncel rom ile düzelir mi şuan mıuı 8.1.4.0 kullanıyorum.
  10. I

Sohbet Delta Teknik Servis

05.02.2017 de ellerine geçen xiomi mi 5 telefonumun sisteme girişini 4 gün sonra yaptılar. Telefonu 0 olarak gönderdim cihaz durumunda kullanıma bağlı çizikler ve açma kapama düğmesi çerçevesinde hasar yazmışlar ki böyle bişey yok. Telefonun tek sıkıntısı kendiliğinden açılıp kapanmasıydı. Buda...
  11. I

Yardım Xaomi mi5 kilit ekranında kapanıyor

yeniden başlatmadan kastın kapayıp açmasaksa denedim ancak ipholardaki gibi resetlemesi var mı bilmiorm
  12. I

bu yaptığım işlemler telefonu garanti kapsamı dışında bırakır mı ve kesin çözüm müdür? ayrıca hepsi burada ürün değişimi yapmıyo, ya iade edicem ya arızayı gidericem. telefondan da memnunum aslında
  13. I

android sürümü 6.0 mra58k mıuı sürümü 7.2.8.0.0
Üst Alt