ilkeraslantas kullanıcısının son içeriği

1. ilkeraslantas

Yardım Nfc

İki modelde de nfc satış pazarına veya bölgeye bağlı olarak olmayabiliyor.
  2. ilkeraslantas

Yardım Fps ölçer magisk modülü

cihazınız xiaomi ise geliştirici seçeneklerinde FPS ölçer var diye biliyorum.
  3. ilkeraslantas

Yardım Fps ölçer magisk modülü

Modül olmadanda bunun için google playda uygulamalar var. Mesela örnek link
  4. ilkeraslantas

Çözüldü Gmail Mobil Veride Bildirim Sorunu.

Mobil veri arka planda yenileme ile ilgili problem olabilir mi acaba?
  5. ilkeraslantas

Yardım Mi 11 ultra recovery atma

nerelerden indirdiğini bilmiyorum fakat buraya tıklayarak cihazına ait tüm twrpleri bulabilirsin hocam. bazen böyle hatalar olabiliyor malesef
  6. ilkeraslantas

farklı bir twrp sürümünü deneyin, yine olmaz ise format data yapmadan 0mb sorununu çözemeyebilirsiniz. Not : Format data yaparsanız tüm her şey sıfırlanacaktır.
  7. ilkeraslantas

Cihaza önce fastboot ile twrp flashlayın. Daha sonra twrp içerisinden magisk flashlayın.
  8. ilkeraslantas

Yardım Mi 11 Ultra Sıfırlama

hocam ya fastboot üzerinden rom flashlayacaksın yada twrpden sıfırlayacaksın cihazı bilen birine sor istersen konuları araştır twrp ile sıfırlamayı bilgi edinerek yap direkt cihaz içinden sıfırlarsan imei silinir.
  9. ilkeraslantas

Yardım 12t pro yılbaşında imei gelmedi

hocam hemen gelmez otomatik bir şey değil, 1 hafta süre sonra açılan imeiler var biraz beklemeni öneririm çift hatta da takıp deneme ikiside aynı anda açılmasın 4 + 4 ay yapamazsın yoksa
  10. ilkeraslantas

magisk ile garanti bankasının root u görmesini engelleyebilirdiniz hocam
  11. ilkeraslantas

Cihazdan cihaza OTG kablosu ile atılabiliyor biraz araştırın isterseniz bilgi bulacaksınız mutlaka
  12. ilkeraslantas

Yardım Xiaomi akıllı saat

Neredeyse 2 yıldır huaweri watch gt3 elite kullanıyorum dediğiniz tüm özellikler mevcut bütün her şey aktif kullanırsanız 10 gün civarı gidiyor şarjı eğer kısıtlayarak kullanırsanız 15 güne kadar gidiyor. Hatta + ları da vardır, özellikle watch gt3 elite modelini alırsanız gerçekten elite...
  13. ilkeraslantas

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Nice yüzyıllara 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷
  14. ilkeraslantas

Yardım mi stick ana ekranda reklam çıkıyor

Reklam tam olarak nerede ben göremedim hocam.
  15. ilkeraslantas

Soru Whatsapp plus

herhangi bir şeyi whatsapptan bir kişiye paylaştıktan sonra o kişiye ikinci kez bir şey paylaşamıyorsun çünkü o kişi listede gözükmüyor.
Üst Alt