IIAlparslan kullanıcısının son içeriği

1. IIAlparslan

Yardım Xiaomi Mİ4 Ekran Değişimi Sonrası Üst Hoparlörden Ses Gelmiyor?

HiddeNKinG Herşeyi sipariş verip Halletim Çok Şükür..
  2. IIAlparslan

Yenisini Sipariş Ettim, Bu Arada Tamiri Ben Yapıyorum Hocam Kim Alacak Allah'ını Sevdiğim :P HiddeNKinG
  3. IIAlparslan

Selamün Aleyküm Xiaomi Mİ4 Ekran Değişimi Sonrası Telefonda Görüşürken Ses Gelen Ahize Kısmından Ses Gelmiyor ama Hoparlöre Alınca Problem Yok. Sıkıntı Hem Yazılımsal Hemde Donanımsal Olaraktan Ne Olabilir?
  4. IIAlparslan

Satış MI NOTE - 64GB - BEYAZ - 3 KILIF + BAMBOO 499TL

Selamün Aleyküm Cihaz Tam Bir Yıllık, Herşeyiyle Çalışıyor. IMEI Problemi Yok. Cihaz Yere Düştüğünden Ötürü Resimde Gördüğünüz Üzere Hafif Bükülüp Ekran Panelinin Sağ Tarafı Hafiften Açılmıştır. Temperli Cam Olduğundan Ötürü, Ekranda Problem Yok. Ekran Herşeyiyle Çalışıyor. Yeni Temperli Camı...
  5. IIAlparslan

Rehber Mi Note Hard Brick Sorunu ve Çözümü

Bugün Sabahtan Şarja Taktım, Şarj Almaya Başladı, Açıldı.. Şimdilik Problem Yok Çok Şükr.
  6. IIAlparslan

Başka 2 Kablo ile ve Farklı Adaptör Olarak MI Powerbank ve Bir de Katabiliyorsak Hadise Günü G3 Şarj Aleti ile de Denedim. Bugün Yine Biraz Şarja Bırakayım Diyorum. Duruma Göre Tekrar Yazayım İnşaAllah
  7. IIAlparslan

Selamün Aleyküm, Gününüz Khayr Olsun. Arkadaşlar Yaklaşık 1.5 Senedir MI Note 64GB lık Sürümünü Kullanıyorum. Telefon da Son 2-3 Ay İçerisinde Hafiften Donmalar, Kasmalar, Resetlemeler ve Diğer Daha Basit Telefonlarla Kıyaslayınca Dahi Dokunmatik Hassasiyetinin Zayıfladığını Görüyor ve...
  8. IIAlparslan

Yardım xiaomi.eu rom yükleme konusunda bir soru

Bende Oradan Yüklüyorum ama TWRP Değiştirmeyi Beceremedim.
  9. IIAlparslan

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Mi5 Açıklaması Bekliyoruz ( :
  10. IIAlparslan

Haber Xiaomi MI5 Son Sızıntı 19.01.16

Valla kardeş şahsım adına söylüyorum istesem son model iPhone da alırım.. ...ki bu forumda ki birçok kişi içinde geçerlidir diye sanıyorum. ...Yeter ki istediğim, hoşuma giden, içime sinen cihaz olsun. Ondan ötürü tasarımı tatmin etmezse değil Snapdragon 820, 830'u Olsa Almam.
  11. IIAlparslan

Haber Xiaomi Mi 5 canlı canlı görüntülendi[şuana kadar sızdırılanlardan çok farklı]

İnanacağım en son sızıntı...Ayrıca flash niye tek tona düşmüş o resimde yav
  12. IIAlparslan

Haber Xiaomi MI5 Son Sızıntı 19.01.16

Selamün Aleyküm. Apple ve Samsung'un Çocuğu Olsa Ancak Bu Kadar Olurdu Diyenlere Selam Olsun.. : )
  13. IIAlparslan

Satış TinyDeal ALIŞVERİŞ

Hi Angela TinyDeal.com I wanna buy redmi note 3 but as you know we are living in turkey and we have a big problem with customs of Turkey Republic. Officials of Customs doesn't let the transport for Phones or anything which is expensive then 200$... But some traders from aliexpress can overcome...
  14. IIAlparslan

İpucu Bildirimler Panelinde Bildirimleri Genişletme (Whatsapp,Gmail...)

Valla Bulana Kadar Ne Çile Çektiğimi Bir Ben Bir Allah Bilir..En Sonunda Ingilizce Kaynaklarda Bulabildim ( :
  15. IIAlparslan

İpucu Bildirimler Panelinde Bildirimleri Genişletme (Whatsapp,Gmail...)

Ahh ahh Sırf bundan ötürü soğuyordum telefondan hocam.. Lakin bunu normal Android te ki gibi yapsalar daha iyi olur. İki parmakla hem uğraştırıcı oluyor hemde bilinmiyor..
Üst Alt