huseyinclk kullanıcısının son içeriği

1. huseyinclk

Yardım Poco x3 pro Şarj Problemi

Şunu çok net söyleyeyim şu an şarj olayı daha iyi bir yere gelmeye başladı bilmiyorum sonradan mı oturuyor nasıl oluyor ama artık gün içinde 8 saat açık ekran süresi alıyorum
  2. huseyinclk

Teşekkür ederim
  3. huseyinclk

Şimdi ben önceden mi 8 kullanıcısıydım o telefonun BL kilidini açmıştım 3 gün sürmüştü bunda da öyle bir durum var mı
  4. huseyinclk

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır Poco x3 pro kullanıcısıyım. Normalde miui 12 02.29 olması lazım tam hatırlamıyorum ama 12.5 değildi. Şarjı tam bir gün yetiyordu 8 saate kadar ekran açık süresi alıyordum. Taa ki 12.5 gelene kadar. Şarjım gün içinde bitiyor. Bunu nasıl çözebilirim eski...
  5. huseyinclk

Yardım Mi 8 şarj problemi

Kitap artık sadece kağıtlardan okunan birşey değil
  6. huseyinclk

Şu performansin güzelliğine bak gözlerim yaşariyor bi akşam yemeği sirasinda biraktim telefonu muazzam bi şey ya
  7. huseyinclk

Bi ara deneme amaçlı ekrani hiç kapatmadan full parlaklikta pubg oynadim full ayarlarda 8 buçuk saatte %12ye düştü ve bi kaç saat daha giderdi kullansam harika bi performans benim için bende china romdayim bende düşünmüyorum şimdilik global rom
  8. huseyinclk

Benimde ilk aldığımda öyleydi ama alali 1 ay olcak nerdeyse en az 20 saat gidiyor tam kullanim olsa dahi
  9. huseyinclk

Yardım Mi 8 Pil Hakkında

Emir bey bende cihaz ilk aldığımda şarj su gibi gidiyor gibiydi fakat şimdi 9-10 saat tüm gücünü kullanarak (whatsapp,pubg,instagram,youtube) çok iyi performanslar almaya başladım arap atı gibi mübarek sonradan açıldı aynı sorunu dile getirmiştim görüntülere bakabilirsiniz Yardım - Mi 8 şarj...
  10. huseyinclk

Satış Xiaomi Mi 8 128 Gb Powerbank Hediyeli

Arkadaşlar Xiaomi Mi 8 cihazımı paket içeriği full+Xiaomi 10000 Mah Powerbank+1 adet dönüştürücü+1adet yedek kırılmaz cam benden cihaz türkiye kayıtlı fiyat konusunda ise 3100 tl istiyorum konyada olan arkadaşlara elden teslim edebilirim. Başka şehirdeki arkadaşlara önce havale sonra ise...
  11. huseyinclk

Soru Quickcharge 4.0

%25 daha hizlı şarj etme imkanı sunuyor qc 4 yani ben sorun değilde daha sanki çıkmamış gibi hiç bi yerde yok
  12. huseyinclk

Soru Quickcharge 4.0

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Xiaomi Mi 8 cihazinda qc 4.0 desteği var fakat ben ne kadar araştirsamda 4.0 destekleyen şarj aleti bulamadim acaba bana yardimci olabilecek varmı
  13. huseyinclk

Telefon kullandikcami açıliyor bilmiyorum ama dün 20 saat bugün ise 5 saatte %25 gibi tatmin eden bi şarj performansi gösterdi global roma 10 gün sonra geçebilcem ama şimdidn mutlu eden bi sonuç var elimde 1532897180 Pardon 4 saat 1532897183 Pardon 4 saat
  14. huseyinclk

12 saatte 1 saat kapali tutuyorum derken telefonu kullandığım süreden bahsettim ilk başta da dediğim gibi 7 saati geçmiyor şu an için batarya görüntüde 5 saatlik batarya performansı var
  15. huseyinclk

Benim durumumda olan bir kaç arkadaşda var global rom ve gelen yazilimsal güncellemelerle düzelebileceğini söylüyolar şimdi garantiside olmadığı içinvel mahkum beklicez 1532787691 Ve zaten 12 saatte anca 1saat falan ekran kapali geçiyor telefon nerdeyse her dakika açık oyun instagram ve youtube...
Üst Alt