hüseyin acar kullanıcısının son içeriği

1. hüseyin acar

HyperOS yeni telefona eski mi hesabı

Merhaba hali hazırda telefonumun bootloader kilidi açık orjinal imei ile gün sayıyor mesela ben birkaçgüne redmi note 13 pro 5g yada redmi note 13 pro plus almayı düşünüyorum sorum şu şekilde hazırda kullandığım bl kilidi açmak için başvuru yapıp bl kilidi açtığım mi hesabımla yeni alacağım...
  2. hüseyin acar

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Hyperos

aynen kardeşim o rom süper bi rom enonezya romu ona daha hyperos yayınlanmadı bende endonezya romundaydım sırf hyperos için global rom bootladım ama endonezya roma gelsin geri dönecem endonezya romuna hyperos çok önemli değilse bence kal o romda
  3. hüseyin acar

Rehber HyperOS Galeri Fotoğraf Üzerinde Nesne Seçme Özelliği

orjinal global hyperos hocam 1708375115 ben bi fark göremedim hocam gören varsa yazsın bende bişe yok :D
  4. hüseyin acar

redmi note 12 pro 5g de olmadı hocam sıfırlıcam telefonu çok oynadım telefonla ana ekrandaki saat ve hava durumunuda sildim geri getiremiyorum araçlarda gözükmüyor :D
  5. hüseyin acar

işte onu yapmıyor arkadaşın dediği sürüm( Galeri uygulaması 3.6.0.12 ve daha yeni ) bendeki kurulu olan 3,6,0,15 yani daha yenisi olmuyor bu sürümde arkadaşın dediği sürüme dönmek için apk indirdim kurmuyor geçersiz diyor hali hazırda kurulu galeri uygulamasıda silinmiyor deniyemiyorum yani
  6. hüseyin acar

HyperOS galeri uygulaması sürüm düşürme

arkadaşlar galeri uygulamam sürüm: 3,6,0,15 ben bunu 3,6,0,12 ye düşürmek istiyorum indirdiğim apk galeri uygulaması kurulmuyor yüklü olan galeri uygulamasındada sil yada güncellemeleri kaldır diye bir ibarede yok nasıl yapabilirim?
  7. hüseyin acar

metin kopyalama geldi ama resimden nesne seçtirmiyor olmuyor yani
  8. hüseyin acar

reis dediklerinin hepsini yaptım metin kopyalayabildim ama resimlerde olmuyor
  9. hüseyin acar

HyperOS hyperos resme tıklama hakkında

hiçbir resim yada fotoda çıkmıyor 200 e yakın fotoyu gezdim ole bşe çıkmıyor
  10. hüseyin acar

HyperOS hyperos resme tıklama hakkında

Arkadaşlar merhaba hyperos ile gelen yeniliklerde youtubede izlediğim kadarıyla galerideki bir fotoğrafa yada bir resme basılı tuutuğumuzda resim veya fotoğraftaki insanı kopyalama başka yere yapıştırma gibi bir özellik gelmiş diye anlatılıyor fakat bana gelen hyperosda o özellik olmuyor...
  11. hüseyin acar

Yardım Redmi 12 pro 5g hyperos gelmedi .

o rom fake rom olduğu için güncelleme gelmezz kardeşim botloader kilidini açıp orjinal rom kurman gerekiyor
  12. hüseyin acar

Yardım Şarj aleti orjinal mi ?

orjinal değil kardeşim orjinal şarj aletinde 2 taraflı bağlantı noktası olmaz adaptöre dikkatle bak yanlardan birleştirme var orjinalde tek parça o plastik
  13. hüseyin acar

Rom Hyperos global fastboot

hyperosla gelen resime basılı tutunca sadece resimdeki insanı kopyalama özelliği bende olmuyor sizde oluyormu benim telde note 12 pro 5g modeli aynı heyperos sürüm bendede yüklü
  14. hüseyin acar

Yardım note 12 pro 5g hyperos global

Arkadaşlar hyperos global rom kurdum fakat bu hyperos özelliklerinden olan ana ekran değişmedi eskisi gibi kaldı birde resimlerdeki basılı tutunca sedece resmi kopyalama olmuyor
Üst Alt