Soru redmi note 12 pro 5g

hüseyin acar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
note 12pro 5g
Konular
11
Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce botloader kilidini açıp endonezya rom kurdum sorum şu şekilde bu hyperos denen güncelleme:) botloader kilidi açık cihazlara verilmeyecek gibi birşey duydum napmam gerekiyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
zannetmiyorum çoğu cihaz için hyperOS fastboot rom şeklinde yayınlandı öyle olsa bu şekilde de kurmak mümkün olmazdı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Güncelleme bildirimi geliyor ancak kurmak isteyince hata veriyor. O yüzden fastboot romu gelince Mi Flash'tan kurmak gerekiyor.

hüseyin acar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
note 12pro 5g
Konular
11
Güncelleme bildirimi geliyor ancak kurmak isteyince hata veriyor. O yüzden fastboot romu gelince Mi Flash'tan kurmak gerekiyor.
hocam bir sorum olacak ben miflash ile endonezya rom kurdum fakat şoyle bir olayla karşılaştım bi 15 dk kurulum bekledim saniye saydı bi 550 sn flan saydı sonra succes yazması gerekirken error yazdı telefon yeniden başladı endonezya rom kurulmuş bir şekilde açıldı 1 haftadır kullanıyorum bi skıntı yok telefonda sizce neden ole bi durum oldu?

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam bir sorum olacak ben miflash ile endonezya rom kurdum fakat şoyle bir olayla karşılaştım bi 15 dk kurulum bekledim saniye saydı bi 550 sn flan saydı sonra succes yazması gerekirken error yazdı telefon yeniden başladı endonezya rom kurulmuş bir şekilde açıldı 1 haftadır kullanıyorum bi skıntı yok telefonda sizce neden ole bi durum oldu?
cihazın kilidi açık olduğu için hata veriyor orada aslında bir hata değil yani bence yazan şey flash is not done hatası diye tahmin ediyorum bu arada hyperos kilidi açık olan cihazların bazılarına gelmiş yani tam gelme ihtimali var en kötü fastboot olarak yüklenir ben şuanda beta olarak kullanıyorum memnunum tabi bize daha fastboot olarak çıkmadı şubatta kararlı sürüm gelir diye tahmin ediyorum

hüseyin acar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
note 12pro 5g
Konular
11
cihazın kilidi açık olduğu için hata veriyor orada aslında bir hata değil yani bence yazan şey flash is not done hatası diye tahmin ediyorum bu arada hyperos kilidi açık olan cihazların bazılarına gelmiş yani tam gelme ihtimali var en kötü fastboot olarak yüklenir ben şuanda beta olarak kullanıyorum memnunum tabi bize daha fastboot olarak çıkmadı şubatta kararlı sürüm gelir diye tahmin ediyorum
çok teşekkürler bilgilendirme için :)

Üst Alt