hsynyldrm64 kullanıcısının son içeriği

1. hsynyldrm64

Soru Rn7 global android 10

Ben de indirip yükledim kamera da küçük değişiklik var. Onun dışında pek bir değişiklik görmedim. Eu global kullanıyorum bu arada
  2. hsynyldrm64

Rom [Android 10] Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.1.0 QFGMIXM İndirme Bağlantısı

Benim telefonda eu rom var. Ona yükleyebiliyor muyuz?
  3. hsynyldrm64

Tema Back v11 Tema Türkçe

Hocam bu temaları mağazaya atma şansınız yok mu? çok güzel temalar var ama stock rom kullanınca hiçbiri olmuyor malesef
  4. hsynyldrm64

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 EEA ( Avrupa ) Kararlı 11.0.3.0 PFGEUXM indirme bağlantıları

Geldi sonunda EU Redmi note 7'ye Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. hsynyldrm64

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 EEA ( Avrupa ) Kararlı 11.0.3.0 PFGEUXM indirme bağlantıları

Beta diye yüklemiyor malesef. başka bir yükleme yöntemi de yok sanırsam.
  6. hsynyldrm64

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Bende 10.3.6 EU avrupa global var. Bunu yükleyebilir miyim zip olarak?
  7. hsynyldrm64

Madalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun.
  8. hsynyldrm64

Yardım Kutuda global , içeriği avrupa rom garanti sorunu

Yardım - Xiaomi Türkiye Garanti Karmaşası bu konuda yaşadığım sıkıntıdan bahsetmiştim. İthalatçı garantili demiyorum. Garanti belgesinin iç kısmında yazan ithalatçı firmayı soruyorum. Xiaomi Türkiye'nin twitter veya instagram adresine durumu anlatıp imeiyi yazarsanız birkaç gün içinde dönüş...
  9. hsynyldrm64

Yardım Kutuda global , içeriği avrupa rom garanti sorunu

Garanti belgesinin içinde İthalatçı Firma diye Namütenahi diye bir şirket mi çıkıyor? Aynı sıkıntı bende de var. Genpa cihazın garantisi biz değiliz diyor. Xiaomi Türkiye ye yazın bu durumu. onlar benim telefonun Türkiye Garantili olduğunu ama sisteme yanlış kaydedildiğini düzelteceklerini...
  10. hsynyldrm64

Soru Redmi note 7 den note 8 e geçmek mantıklı mı

sıfırdan telefon ihtiyacı varsa tabi Note 8 alınır ama Note 7 den geçmek çok mantıksız. dün bi karşılaştırma videosuna denk geldim ekran yine tianma aynı. ana kamera sensörü aynı. batarya aynı. işlemci Note 7 daha performanslı. sadece makro çekim hoşuma gitti. onu daha biraz geriden çekeriz olur...
  11. hsynyldrm64

Sohbet Redmi Note 8 çıktıktan sonra Note 7 pişmanlığı

Xiaomi 2018 şubatta redmi Note 5 i, ekim gibi note 6 yı, 2019 martta Note 7 yi şimdi de Note 8 i çıkarmış. Yani çok birşey değiştirmeden 6 ayda bir yenis çıkmış. Hala note 6 pro da çok satıyor Note 7 de. Bence burada note 8 den öte Note 8 Pro ve Redmi 8a da falan değişiklik çok. Note 8 pro çok...
  12. hsynyldrm64

Sohbet Redmi Note 8 çıktıktan sonra Note 7 pişmanlığı

pişman olacak bir durum yok. ben de alalı 2 ay oldu. eklenen geniş açı ve makro kamera dışında farklı görünen bir şey yok. performans olarak da bir fark yok. hatta antutu testlerinde RN 7 daha iyi :)
  13. hsynyldrm64

Diğer Redmi Note 7 Kamera korumalı şeffaf kılıf.

peki tutuş hissiyatı nasıl? ben parlak silikon kılıf kullanamıyorum elimi terletiyor. yapış yapış oluyor sinirimi bozuyor :)
  14. hsynyldrm64

Soru Gboard mı SwiftKey klavye mı?

kesinlikle gboard
  15. hsynyldrm64

Yardım Redmi Note 7 Yüz Tanıma Varmı ?

Hocam ben de kullanıyorum yüz tanıma. Global Rım 10,3,6 kullanıyorum
Üst Alt