hsnksy kullanıcısının son içeriği

1. hsnksy

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

fastboot ekranında adb ye fastboot devices yazınca videolardaki gibi sayılar fastbboot yazmıyor da ??????? fastbbot yazıyor... kuruluma devam edersem sıkıntı çıkar mı acaba?
  2. hsnksy

sideload ile modem dosyası kurulumu eskisi gibi kurmuyor muyuz? bu başka bir şey mi acaba?
  3. hsnksy

Yardım Pixel Experience 13 ten geri dönüş

pe 13 yüklemek istiyorum ama geri dönenleri görünce geçmesem mi dedim.. malum eski cihaz artık
  4. hsnksy

nedir bu romun durumu kursak sıkıntı olur mu?
  5. hsnksy

Yardım note 7 cihaz açılmıyor...

Çok doğru ancak ekran yok... Yoksa mutlaka çözerim... Ekranı görmeden bir yolu var mı??? Acaba ekran mı gitti... Pcye bağlayınca bağlanma sesi geliyor... Ama ötesi yok
  6. hsnksy

eu kurarım yine ama hazır batırmışken pixel experience 13 de mümkün... twp kur bat şeysini indirdim ama fatboot alma kısmı sıkıntı çünkü ekran yok.. şarj da 70 civarındaydı... miflash uygulması işe yarar mı ki
  7. hsnksy

note7 cihazımda sorunlar vardı yeniden kurayım dedim kapandı açılmıyor şöyleki eu 12.5.3 rom vardı orange fox twrp vardı eu rom 12.5.7 kurdum restart dedim kanadı açılmıyor twrp de açılmıyor.. kurtarın beni...
  8. hsnksy

Yardım Eu rom 12.5.3 4.g sorunu

format atıp yeniden kursam düzelir mi acaba
  9. hsnksy

Yardım Eu rom 12.5.3 4.g sorunu

Uzun süredir rom olarak eu 12.5.3 kullanıyorum ama bir süredir 4.g sorunu yaşıyorum... Telefon IMEI repairli. Hat Türkcell... Hattı yine IMEI repairli mi8se takılı 4.5 çalıştı... Note7ye mi8se deki turktelekom hattı taktım o da 4.5g çekmedi... Problem nedir acaba rom atsam ya da başka bir çözüm...
  10. hsnksy

bir sürü programı yeniden kurmak şifler vs olmasa akşama yaparım ama şimdilik heyecan değil de sakin kalayım... müptala olursa sonra 10 tane farklı rom kurarım... eskiden buralar şenlikken öyle yapıyorduk. şimdi 2sene sonra yaşlandık....
  11. hsnksy

yeni heyecanlar... ne zamandır yeni bir şey olmuyordu... henüz denemedim gerçi.. hala miui eu 12,5,1 sürümdeyim...
  12. hsnksy

Rom Mi 8 Se Miui 13 Rom

https://crdroid.net/downloads#sirius 1654859334 https://download.pixelexperience.org/sirius
  13. hsnksy

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

uygun twrp ile eurom kur forumda detayları var telefoncu büyük ihtimal çin romu kurdu... ayarlar telefon hakkında kısmından bakabilirsin rom sürümüne....
  14. hsnksy

Gcam Google Kamera Android 10 FIX

ilk zamanlar bu gcam güzeldi. ama artık tat vermiyor stock cam her türlü yetiyor...
Üst Alt