Yardım note 7 cihaz açılmıyor...

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
note7 cihazımda sorunlar vardı yeniden kurayım dedim kapandı açılmıyor

şöyleki eu 12.5.3 rom vardı orange fox twrp vardı

eu rom 12.5.7 kurdum restart dedim kanadı açılmıyor

twrp de açılmıyor.. kurtarın beni...

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
note7 cihazımda sorunlar vardı yeniden kurayım dedim kapandı açılmıyor

şöyleki eu 12.5.3 rom vardı orange fox twrp vardı

eu rom 12.5.7 kurdum restart dedim kanadı açılmıyor

twrp de açılmıyor.. kurtarın beni...
Öncelikle geçmiş olsun. Pil şarj durumu %30 üzeri mi idi. Değilse şarja koyun. Bundan başka :bat tek tıkla TWRP yükle dosyasını forumdan indirin. TWRP kurun. Üzerine Magisk Kurun. Reboot TWRP sonra normal 4 lü wipe ve format data. Yeniden istediğiniz Miui romu flashlayın. Şayet AOSP atacaksanız rom sonrası format data yı unutmayın

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
Öncelikle geçmiş olsun. Pil şarj durumu %30 üzeri mi idi. Değilse şarja koyun. Bundan başka :bat tek tıkla TWRP yükle dosyasını forumdan indirin. TWRP kurun. Üzerine Magisk Kurun. Reboot TWRP sonra normal 4 lü wipe ve format data. Yeniden istediğiniz Miui romu flashlayın. Şayet AOSP atacaksanız rom sonrası format data yı unutmayın

eu kurarım yine ama hazır batırmışken pixel experience 13 de mümkün... twp kur bat şeysini indirdim ama fatboot alma kısmı sıkıntı çünkü ekran yok.. şarj da 70 civarındaydı... miflash uygulması işe yarar mı ki

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Telefoncuya götür dostum onlar şöyle böyle hallediyor.

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
eu kurarım yine ama hazır batırmışken pixel experience 13 de mümkün... twp kur bat şeysini indirdim ama fatboot alma kısmı sıkıntı çünkü ekran yok.. şarj da 70 civarındaydı... miflash uygulması işe yarar mı ki
Evet ama BL kilidi kapatmadan flashla. Daha sonra da üstteki işlemleri yeniden yaparsın. İlk aldığımda bu cihazı kaç kez başıma geldi. Ya mi flash tool, ya twrp/orange Fox yada farklı özel reco yükleme yaparak çözülür.
Telefonculara gitmeye başlarsan ederini oralara bırakırsın yazık olur. Biraz Google da araştır. Çok cevap bulursun. eMMC yı silmedikten sonra korkma

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
Evet ama BL kilidi kapatmadan flashla. Daha sonra da üstteki işlemleri yeniden yaparsın. İlk aldığımda bu cihazı kaç kez başıma geldi. Ya mi flash tool, ya twrp/orange Fox yada farklı özel reco yükleme yaparak çözülür.
Telefonculara gitmeye başlarsan ederini oralara bırakırsın yazık olur. Biraz Google da araştır. Çok cevap bulursun. eMMC yı silmedikten sonra korkma
Çok doğru ancak ekran yok... Yoksa mutlaka çözerim... Ekranı görmeden bir yolu var mı???

Acaba ekran mı gitti... Pcye bağlayınca bağlanma sesi geliyor... Ama ötesi yok

Üst Alt