hsncck26 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Ekran Kapanma Sorunu

Benzer sorun bende whatapp'a tıklayınca oluyor. çok ilginç bir sorun
  2. H

MIUI 12.5 Poco X3 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJUMIXM İndirme Bağlantıları

Ekran açık süresi ne alıyorsunuz 12.5.2 sürümünde?
  3. H

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Çentik bölgesinde alarm simgesi görmek istemiyorum. Bunun bir çözümü var mı?
  4. H

Soru 120hz uyumsuzluğu ve bildirim simgesinin kare gözükmesi

Merhabalar, x3 pro 8/256 cihazımda (miui 12.0.6.0) ekranı 120hz kullanmak istediğimde menü, Instagram, Facebook vb. Uygulamalarda sorun yaşamazken tarayıcıda (opera) takılır gibi bir hissiyat var. Sizlerde de durum böyle midir? Diğer sorunum ise bildirim geldiğinde kare gözüküyor. (Mesela wp...
  5. H

Yardım Ekranı kırılan telefondan verileri alma

Arkadaşlar selam, yaklaşık 3 senedir mi8 ile mutlu beraberliğim bugün ekranımın kırılması ile son buldu. Ekrana görüntü hiç gelmiyor. Mi8 telefonumda kalan verileri almamın bir yolu olabilir mi ? Sorunum şu ki, telefonumun ekranı sabah 10 gibi kırıldı, ben de akşam 8 gibi anca başka telefona...
  6. H

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Peki ne gösterir? Mi10tpro veya mi10pro alacağım.
  7. H

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba, kamera üstünlüğü tartışmasız nasıl mi10pro da? İzlediğim bircok ksrsilastirma da mi10t pro onde gibi geldi bana?
  8. H

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

bende mi8 kullanıyorum amiral gemisi bir telefona geçmek istiyorum fakat mi10 hala içime sinmedi. memnun musunuz telefondan ?
  9. H

Yardım Ahize Sesi Çok Az

Sorun mi8 e özel değil, birçok telefnda benzer sorunlar olabiliyor. Benimde geçenlerde başıma geldi. Kulak temizleme çubuğuna kolonyo döküp ahizeyi temizledim. Geçti. Yukarıda arkadaşlarında bahsettiği yöntemlerde temizlemek için yöntemler, birisini seçip deneyebilirsiniz.
  10. H

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum miui12 yi, pil dışında herhangi bir şikayetim yok. Çok akıcı olmuş miui12 Müzik dinlemek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Önceden Google Play Music kullanıyordum fakat youtube a bağlanmayı istiyor. Ben de dinleyeceğim müziği indiririm öyle dinlerim. Mi...
  11. H

Mi video yu hangi amaçla kullanıyorsunuz?
  12. H

Ben de miui12 ye bugün geçiş yaptım. World mobil ile temassız ödeme yapan oldu mu? Birkaç kere denedim fakat ödeme ekranı gelmedi.
  13. H

Ota indirme linkinin isminde ...V11.0.5.xxx yazıyor. Link doğru mu ?
  14. H

Yardım Bluetooth ile araç üzerinde müzik dinlerken sesin takılması

Bugün sizin konunuzu görüp, aracimda hemen deneme yaptım. Araç"15 a180 amg, cihaz migros mi8 4gun önce aldım. Herhangi bir problem göremedim Bluetooth ile müzik dinlerken. Başka araçlarda deneyip buraya yazacağım. Not: mi8 miui10.0.3 global 1542216757 Bu arada bende 2.5 senedir apple...
Üst Alt