HooniganYT kullanıcısının son içeriği

1. HooniganYT

Soru Mi 11T bootloader beklemeden açma şansım var mı

Sim kartım kapalı olduğu için başvuru yapamıyorum
  2. HooniganYT

dm verity hatası alıyorum açılışta 1712079570 ne yapabilirim hocam bi sorun çıkarır mı
  3. HooniganYT

Merhaba iyi forumlar. Mi 11 T cihazıma bootloader kilidi açma işlemini yapmak istiyorum fakat beklemek istemiyorum varmı bir çözümü?
  4. HooniganYT

Soru Mi 11T hyperOS güncellemesi gelmedi

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar mı 11T cihazım MIUI 14.0.6 da fakat hyperOS güncellemesi gelmedi ne yapmalıyım PC den güncelleyebilirsin diyen arkadaşlar şuanda bilgisayarım yok üzgünüm :(
  5. HooniganYT

Yardım cihazıma imei yazamıyorum acil yardım

teknikci usta uzun vidadan dolayı o bölgeye işlem uyguladı ondan olabilir mi hocam ne yapmalıyım tamirci ben yaparım dedi çıt yok
  6. HooniganYT

Yardım cihazıma imei yazamıyorum acil yardım

arkadaşlar iyi forumlar mi 10 t cihazımın uzun vida arızası vardı tamir için tamirciye verdim fakat miktar yüksek gelince geri almaya gittim. sonra şebekemin olmadığını farkettim twrp den gözlemlediğim kadarıyla metadata 0 mb gösteriyordu. ve sorun şu ki cihazıma imei yazmaya çalıştığımda diag...
  7. HooniganYT

Soru Mi 10 T cihazımda IMEI alınamıyor hatası alıyorum

Yokmu yardımcı olacak birisi ?
  8. HooniganYT

Soru Mi 10 T cihazımda IMEI alınamıyor hatası alıyorum

Herkese selamlar mi 10 T cihazımda IMEI alınamıyor hatası alıyorum IMEI yi orjinaline döndürmek istedim fakat bir türlü halledemedim yardımcı olabilir misiniz
  9. HooniganYT

Soru Mi 10 T İçin En İyi Stabil Rom Önerisi ?

Cihazı sattım hocam hatırlamıyorum şuan
  10. HooniganYT

Denedim memnun kalamadim hocam 1701227004 Android 10 aynı şekilde çok stabildi şuan Xiaomi eu kullanıyorum memnunum bi kaç magisk modülü ile sorunsuz kullanıyorum
  11. HooniganYT

Soru Mi 10 T için en stabil rom

Mi 10 T için en stabil rom
  12. HooniganYT

Çözüldü Mİ 10T Pro mikrofon sorununun GARANTİ çözümü !

Bu arada kamerayı yaptırcam da ne kadar gider tahmini ?
  13. HooniganYT

Çözüldü Mİ 10T Pro mikrofon sorununun GARANTİ çözümü !

Reis o vidayı şak diye sökersen kamera hatası da alırsın ben daha yaptırmadım kameram gg 🫡
  14. HooniganYT

Arkadaşlar herkese iyi forumlar mi 10t cihazıma bir türlü aradığım romu bulamadım Android 13 tabanlı romlar verimli değil ve pil konusunda acayip kötü sizce Android 11'e dönmeli miyim vehangi custom rom'u kullanmalıyım ?
  15. HooniganYT

Soru Google Dosyalar uygulaması yüklü olmadığı için uygulamadan dosya çıkaramıyorum

Hocam denedim fakat china rom olduğu için açmıyor
Üst Alt