Soru Mi 10 T İçin En İyi Stabil Rom Önerisi ?

HooniganYT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Hamza
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Arkadaşlar herkese iyi forumlar mi 10t cihazıma bir türlü aradığım romu bulamadım Android 13 tabanlı romlar verimli değil ve pil konusunda acayip kötü sizce Android 11'e dönmeli miyim vehangi custom rom'u kullanmalıyım ?

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Arkadaşlar herkese iyi forumlar mi 10t cihazıma bir türlü aradığım romu bulamadım Android 13 tabanlı romlar verimli değil ve pil konusunda acayip kötü sizce Android 11'e dönmeli miyim vehangi custom rom'u kullanmalıyım ?
AlphaDroid'i denediniz mi? Şiddetle öneririm

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Ben Android 10da iken hiçbir kusurunu görmedim. Ne zaman ki 11 aldı, hele hele android 12 aldı buglar androidde hatalar, bildirim sisteminde, bildirim panelinde hatalar buglar. Özelleştirmede sorunlar vs. arttı. Ben artık xiaomi kullanmam. Elimdeki telefonun batarya ömrü bitsin, işte o zaman çok detaylı araştırdıktan sonra yeni telefon alacağım. Çinlilerden de uzak duracağım

HooniganYT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Hamza
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
13
AlphaDroid'i denediniz mi? Şiddetle öneririm
Denedim memnun kalamadim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben Android 10da iken hiçbir kusurunu görmedim. Ne zaman ki 11 aldı, hele hele android 12 aldı buglar androidde hatalar, bildirim sisteminde, bildirim panelinde hatalar buglar. Özelleştirmede sorunlar vs. arttı. Ben artık xiaomi kullanmam. Elimdeki telefonun batarya ömrü bitsin, işte o zaman çok detaylı araştırdıktan sonra yeni telefon alacağım. Çinlilerden de uzak duracağım
Android 10 aynı şekilde çok stabildi şuan Xiaomi eu kullanıyorum memnunum bi kaç magisk modülü ile sorunsuz kullanıyorum

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
29

Android 10 aynı şekilde çok stabildi şuan Xiaomi eu kullanıyorum memnunum bi kaç magisk modülü ile sorunsuz kullanıyorum
Hangi romu kullanıyorsunuz hocam

ugurrrceee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
mi 10t
Konular
0

hangi modül onlae hocam

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
AlphaDroid 14 patreon kullanıcıları için 2 haftadır çıkmış durumda. Herkes çok memnun. Özellikle batarya konusunda çok çok iyi. Yakın zamanda herkes için ücretsiz gelecek. Romu geliştiren de Türk biri. Telegram grubunda bizzat destek veriyor. Romu Haziran ayından beridir cihazımda sorunsuz kullanıyorum. Android 14 de en akıcı olarak bunda çalışıyor

Üst Alt