hoobastank kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Amazfit Band 5'i Mi Fit ile senkronize edebiliyor muyuz?

Konu kirliliği olmasın diye yeni konu açmadım. Konunun şu an benim için bir acelesi yok.
  2. H

Aslında Mi Band 6 ile Amazfit Band 5 arasında benim nazarımda pek fark yok ama sanırım Mi Band 6'nın Türkiye'de satışa çıkmasına yaklaşık 1 ay var. Mi Band 5 geçen sene 12 Haziran civarında tanıtılmıştı, Türkiye'de ise 14 Temmuz civarında satışa sunulmuştu. Mi Band 6 da 29 Mart'ta tanıtıldığına...
  3. H

Merhabalar, Mi Band 3 sahibiyim ama Amazfit Band 5 almayı düşünüyorum ancak telefondaki uygulamalayı (Mi Fit) değiştirmek istemiyorum. Amazfit'i Zepp yerine Mi Fit ile kullanmak mümkün müdür?
  4. H

Rehber Mi Band Adım Sayacı Nasıl Çalışır?

Merhabalar, Bu yazıyı aslında başka bir konu başlığı altında yazmıştım ama talep doğrultusunda yeni bir başlık olarak açıyorum. Yeni bir Mi Band 3 kullanıcısıyım ama herkes gibi ben de cihazın nasıl çalıştığını ve adım sayarın ne kadar doğru çalıştığını merak ediyorum. Bu sebeple biraz...
  5. H

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

İki gündür Mi Band 3'ü kullanıyorum ve yukarda OKTTAY'ın mesajından sonra ben de adım sayısının doğruluğunu merak eder oldum. Elimde karşılaştırma yapabileceğim ikinci bir akıllı bileklik ya da saat olmayınca neler yapabilirim diye bir araştırma yaptım. Belki bu tarz şeyler yazılmıştır ama ben...
  6. H

Yönergelerde hep GadgetBridge ile anlatım olduğu için telefona ilk onu kurmuştum. *.fw dosyasını da onunla kurmuş oldum. Ancak *.res dosyasını kurarken hata verdiği için bu sefer Notify & Fitness for Mi Band'ı telefona kurup onunla *.res dosyasını kurmak zorunda kaldım. İlk deneyimin kusuru oldu...
  7. H

Tahminimce bileklik ya da akıllı saatlerde Global ile Çin sürümleri arasında dil ve arayüz farkından başka bir fark yoktur. Zaten arayüzü İngilizce kullanmayacaksanız eğer Global (İngilizce) sürüm de alsanız Çince sürüm de alsanız İnternet'te paylaşılan Türkçe firmware (donanım yazılımı) ile...
  8. H

Yönlendirme için teşekkürler oldukça işime yaradı. Bu konunun ilk sayfasında paylaşılan yazılım zaten NFC ile uyumlu değil. GadgetBridge ile kurulum sırasında metadata hatası verip duruyordu. Zaten NFC'li model ile olmayan modelin yazılımlarının ortak olup olmadığı konusunda şüpheliydim hatayı...
Üst Alt