homicidium kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Satış başlığını bulamadım

Merhaba arkadaşlar garip bir soru soracağım, en son foruma teması değişmeden önce girmiştim. Alışveriş kısmında bir arkadaş vardı, telefonları çinden getirtiyordu, 30 güne geleceğini vs yazmıştı hatırlayanlar olacaktır. Bu arkadaşın konusunu bulamıyorum şu anda bilgisi olan var mı? Listelediği...
  2. H

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Peki hocam anakart varmı elinizde orjinal ? ana kartın arkasından fotoğraf çekip atsam yapıp yapamayacağınızı söyleyebilir misiniz?
  3. H

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Merhaba, mi4 ekran soketi değişimi yapabiliyor musunuz? Şu parçadan bahsediyorum Xiaomi Mi4 Ekran Soketi ( Lcd Conektör ) - ceparcasi.com, ekran kablosunun anakarta takıldığı yer.
  4. H

Rehber MI Flash Tool İle Xiaomi MI4'E FastBoot ROM Yüklenmesi

Bu yöntem imei yi siliyor mu? Bilgisi olan var mı? Her ihtimale karşın root edip imei backup almak istedim fakat telefonu romu hatalı veya eksik kurduğum için bir türlü root edemiyorum temiz kurulum yapmak gerekiyor sanırım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  5. H

Yardım Mİ4 Kendi kendine yeniden başlatma

Peki hocam böyle bir sorunda sizden teknik destek alma şansım var mıdır bilmiyorum buradan sormak mı doğru olur mesaj atmak mı ama daha sonradan benzer problemi yaşayan biri olursa yararlansın diye buradan yazıyorum Bu arada wipe işleminde imei bilgisi sıfırlanır mı telefonda fix durumda o...
  6. H

Hocam bir kaç kere yere düşmüştü telefonda acaba o yüzden mi diye düşünüyorum wipe işlemi bu konuda yardımcı olur mu wipe atıp tekrar kursam telefonu sorun yazılımsal ise düzelecek midir sizce? Şu anda tekrar başladı açılıp kapanma :)
  7. H

Merhaba, bir süredir telefonum ara ara kendi kendine reset atıyor açılıyor bazende ardıardına resetleyip duruyor kendini sıkışıyor o döngüde, benzer sorunu yaşayan var mı? Wipe atıp telefonu tekrar kursam düzelir mi acaba?
  8. H

Rom MIUI 7 Global Beta Rom 6.3.17 Güncellemesi

Arkadaşlar hala güncelleme OTA da görünmedi, bir sorun mu var Miflash ile yüklemek istemiyorum partisyonlara zarar veririm IMEI uçar diye korkuyorum
  9. H

Miui 6.3.17 Güncelleme Özetleri

Peki bazı telefonlar alıyor diğerleri almıyor mu güncellemeleri yoksa herkeste mi durum böyle? Cevabınız için teşekkür ederim
  10. H

Miui 6.3.17 Güncelleme Özetleri

Arkadaşlar mi4 cihazım çok uzun süredir güncelleme almıyor, şu anda yüklü olan sürüm MIUI 7/ 5.12.11 Geliştirici Sürümü... Bir sorun mu var?
  11. H

Yazılımı nasıl İndirebilirim..

Aynı sorun bende de var, 5.12.11 versiyonda kaldı telefon yeni güncellemeleri almıyor. Nedeni nedir?
  12. H

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Mi4 64/32 GB siyah ve beyaz için fiyat alabilir miyim?
  13. H

Yardım Kara Liste Sorunu ve Bağlantısı Yok Sorunu

Merhaba Mi 4 model telefonumda MIUI 7 versiyonundan sonra Kara Liste özelliği çalışmamaya başladı,keza bir arkadaşımda aynı sorundan muzdarip yani benim telefona özel bir durum değil... Ardından bir önceki güncellemeden sonra ara ara İnternet Bağlantısı Yok hatası alıyorum, ya yeniden...
  14. H

Tema [Arşiv] Ağustos 2014 Temaları

Ustam v5 üstünde sorun çıkardığı yazılmış forumda deneme şansınız oldu mu? Not: Mesajı pm yerine buradan atıyorum yararlanan olur belki...
  15. H

Tema [Arşiv] Ağustos 2014 Temaları

Temaları yüklerken yetki alınıyor diyor sonrasında 3. parti yazılımlara izin verilmez gibi bir uyarı mesajı alıyorum ve temayı kullanamıyorum, çözümü var mıdır? :)
Üst Alt