Hknmktv kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom 15.02.2023 Promeo MIUI 13.0.5 Rom

Ben de bu romu kullanıyorum ve acayip şekilde batarya gidiyor. Şarjdan çıkardım 10 dakika içinde 94e düştü
  2. H

Çözüldü arrow os 12.1 recovery şifreleri dosya sorunu?

Yeni twrp 3.6.2 çıktı. Onunla sorunu aşabilirsiniz.
  3. H

Rom Poco X3 - MiuiMiX ROM [Güncel]

RW şeklinde derli değil mi rom
  4. H

Yardım Sistem uygulamalarını silme sorunu

Miui rom (orijinali ve eu) bunların ikisi system dosyaları RO şeklinde o yüzden silemezsiniz. RW yapmak için bir twrp modülü vardı. Şu an ismini bilmiyorum.
  5. H

Yardım Poco X3 telefondan alışveriş yapamıyorum

Sadece Magisk Hide açıp, uygulamalar için gizleyip deneyebilirsiniz. Kullandığınız modulleri ben de kullanıyorum sorun çıkarmadı hiç. Ayrıca Safetynet'i geçtiğini kontrol edin.
  6. H

MIUI 12 POCO X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGTRXM İndirme Bağlantıları

Ben de heyecan yaptım bir an Endonezya Romu ile arka arkaya paylaşılmış. Kusura bakmayın yanlış oldu. :D
  7. H

MIUI 12 POCO X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGTRXM İndirme Bağlantıları

Değil bakabilirsiniz. 1623765157 1623765195 Özür dilerim pro imiş.
  8. H

Çözüldü Poco x3 nfc The system has been destroyed hatası

Teşekkür ederim hocam. Bunu bilmiyordum. İlk söylediğinde arkadaş garip geldi. :D
  9. H

Çözüldü Poco x3 nfc The system has been destroyed hatası

Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? Sistemi dağılmış telefon arka kapak açılmadan yapılamıyor diye biliyorum. Emsal bir çözüm gibi duruyor hocam.
  10. H

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Şimdi bakın yeni yüklediler. Eu rom
  11. H

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Yeni A11 stock global çıktı. Miui olarak hala 12.sürüm kullanılıyor.
  12. H

MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.8.0.RJGEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Stable rom bu hocam geri çekilen 0.7 olan bu yeni yayınlandı.
  13. H

Gcam Gcam Kamera Burial 7.3

Celsoazevedo diye google'da aratabilirsiniz orada bir çok geliştiricinin gcam'i var oradan burial adlı geliştiriciyi seçerseniz orada bulabilirsiniz.
  14. H

Soru Poco X3 HDR Video Sorunu

Eğer rootlu kullanıyorsanız poco x3 hdr fix modulünü kurabilirsiniz. Ya da vancedı kurabilirsiniz.
Üst Alt