hknengz kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Xiaomi mi 8 Şebeke ve wifi Sorunu

rusyada telefon tamircisine gittim islemci ve modem degismesi gerekiyor dedi burda yapamiyoruz dedi telefon yatiyor oyle hic kullanamiyorum artik
  2. H

yani kaldigim yerde wifi problemli ailem ile zor konusuyorum mecbur yeni telefon alacagim
  3. H

Arkadaşlar merhaba, Yıllardır kullandığım telefonumda şebeke ve wifi sorunu çekiyorum. 1 Ay önce rusyaya taşındım havaların soğuk olmasından dolayı pil ömründe sıkıntı çekmeye başladım(7 8 ay önce telefonu servise verip batarya değiştirtmiştim). son 2 haftadır telefon kafasına göre sim kart...
  4. H

Yardım Mi 8 Şebeke ve Wifi görmüyor

Arkadaşlar merhaba Türkiyeden Rusyaya geldim soğuk havaya bağladım sanırım ben ama aynı sorunu yaşıyorum ve gün geçtikçe telefonu hiç kullanamaz oldum ailemle falan da görüşemiyorum çözümü bulan var mı ?
  5. H

Yardım Xiaomi mi 8 Şarj almıyor

Anker kablo aldım telefon şuan şarj oluyor fakat hala hızlı şarj bildirimini alamıyorum sebebi ne olabilir ?
  6. H

Yardım Xiaomi mi 8 Şarj almıyor

Arkadaşlar merhaba, Xiaomi mi 8 kullanıcısıyım şarj kablom kırıldı ve kullanamadım kardeşimin red mi note 8 kablosunu ve kendi eski yıpranmış kabloyu kullanmaya çalışıyorum fakat telefon çok çok yavaş şarj oluyor hatta interneti açık bırakırsam şarj olmuyor aksine düşüyor telefonu 2 ay önce...
  7. H

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

twrp nedir hocam kurulu olup olmadığını nasıl anlarız
  8. H

Hocam şarj ayarını paylaşır mısın ya
  9. H

Soru Xiaomi mi8 Kaydırma Animasyonları

çok teşekkürler başka bilmem gereken böyle güzel özellikler var mı ?
  10. H

Soru Xiaomi mi8 Kaydırma Animasyonları

Xiaomi mi 8 kullanıyorum menülerde kaydırma animasyonu yapabiliyor muyuz böyle bir özellik var mı mesela geçişleri sayfa kaydırma gibi yapabiliyor muyuz ?
  11. H

fastboot u uygulama ile yapıyorsun hocam
  12. H

ben de yeni kullanmaya başladım bildiğim kadarı ile cevaplayayım telefona atıp yüklemek için fastboot u indirmen gerekir bunun için cihazının boot u açık olması lazım geliştirici moduna alman lazım bnun hakkında rehberler var ben de oralardan çözdüm ota dosyası da anladığım kadarı ile indirip...
  13. H

paylaşılırsa bir şey yüklemeden bekleyeyim o zaman :D
  14. H

Yardım Mi 8 Fastboot yardım

kurduğum rehberdeki de 10.3.3 olarak kurdum ama bir yanlışlık mı var anlamadım
  15. H

ben fastboot indirip yaptım cihaz tekrar 10.3.2 olarak açıldı direk 10.3.3 güncellemesi geldi doğru mudur yoksa direk 10.3.3 olarak mı açılması gerekiyordu ?
Üst Alt