Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
ben fastboot indirip yaptım cihaz tekrar 10.3.2 olarak açıldı direk 10.3.3 güncellemesi geldi doğru mudur yoksa direk 10.3.3 olarak mı açılması gerekiyordu ?
10.3.3 fastboot dosyası daha çıkmadı hocam. indirdiğiniz dosya 10.3.2 dosyasıdır. güncellemeyi yapın sıkıntı olmaz.

edit: 10.3.3 fastboot dosyası çıkmış. admin eklerse diğer kullanıcılarda faydalanmış olur.

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
paylaşılırsa bir şey yüklemeden bekleyeyim o zaman :D

Opethian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Geçişler falan bende yavaşladı ve arada bir tekliyor, bu sorunu yaşayan var mı?

hasanhha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan huseyi
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
12
beyler bu aod ekranini nasil yapabilirim bulamadim ayarlarda

erseny

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erşen
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Herkese Merhaba,
mi kullanıcısı olarak yeniyim ve bu konu hakkında bir soru sormak istedim, cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Şuanda Global 9.6.27 Beta yüklü 10.3.2 veya 10.3.3 e geçmek istiyorum, telefona atıp yüklemek mi daha uygun? telefona atılacak dosya fastboot olan mı yoksa recovery olan mı? Sanırım OTA dosyası şuan kullandığım sürümde olmuyor. Tekrar teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
Herkese Merhaba,
mi kullanıcısı olarak yeniyim ve bu konu hakkında bir soru sormak istedim, cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Şuanda Global 9.6.27 Beta yüklü 10.3.2 veya 10.3.3 e geçmek istiyorum, telefona atıp yüklemek mi daha uygun? telefona atılacak dosya fastboot olan mı yoksa recovery olan mı? Sanırım OTA dosyası şuan kullandığım sürümde olmuyor. Tekrar teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.
ben de yeni kullanmaya başladım bildiğim kadarı ile cevaplayayım telefona atıp yüklemek için fastboot u indirmen gerekir bunun için cihazının boot u açık olması lazım geliştirici moduna alman lazım bnun hakkında rehberler var ben de oralardan çözdüm ota dosyası da anladığım kadarı ile indirip mevcut boot unun üzerine yükleme yapması bundan ben de emin değilim yani manuel güncelleme gibi bir şey anladım. temiz kurulumun her zaman daha iyi olduğunu düşünüyorum dün 10.3.3 e geçtim şuanlık çok fark eden bir şey yok açıkçası şarj sanki bir adım daha iyi

erseny

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erşen
Cihazım
Mi 8
Konular
0
ben de yeni kullanmaya başladım bildiğim kadarı ile cevaplayayım telefona atıp yüklemek için fastboot u indirmen gerekir bunun için cihazının boot u açık olması lazım geliştirici moduna alman lazım bnun hakkında rehberler var ben de oralardan çözdüm ota dosyası da anladığım kadarı ile indirip mevcut boot unun üzerine yükleme yapması bundan ben de emin değilim yani manuel güncelleme gibi bir şey anladım. temiz kurulumun her zaman daha iyi olduğunu düşünüyorum dün 10.3.3 e geçtim şuanlık çok fark eden bir şey yok açıkçası şarj sanki bir adım daha iyi
Teşekkür ederim bilgi için, bir yerde recovery dosyasını klasör içine atıp yüklenebiliyor diye okudum, denenmiş mi bilemediğim için sormak istedim. boot açık sanırım açılışta unlock diyor, benim için pcye uygulama kurmadan atmak çünkü uygulama kuruluma kapalı pc.

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
Teşekkür ederim bilgi için, bir yerde recovery dosyasını klasör içine atıp yüklenebiliyor diye okudum, denenmiş mi bilemediğim için sormak istedim. boot açık sanırım açılışta unlock diyor, benim için pcye uygulama kurmadan atmak çünkü uygulama kuruluma kapalı pc.
fastboot u uygulama ile yapıyorsun hocam

Opethian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar ben bu takılma ve gecikme işini çözemedim, animasyon hızı, dpi ayarı falan değiştirdim ama düzelmiyor ne yapabilirim?

Üst Alt