hilmi kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi 9SE Band20 ve 2G Çözüm Denemesi Yardımınız Gerekiyor

Kapıyı çalmaniza gerek yok kapı açık:D
  2. H

Yardım Mi 9SE Band20 ve 2G Çözüm Denemesi Yardımınız Gerekiyor

benim cihaz 128 gb bende uğraşıyorum.64 gb olsaydı yedekleri gönderebilirdim. band20 olayıyla global beta da hiç denediniz mi. global beta da deneyeceğim.
  3. H

Soru Band 20

Evet arkadaş gayet açık anlatmış.sadece band 20 değil 4-5 band gidiyor. Birde dip not önceki rom sürümlerde 4G+ görünüyordu sonraki romlarda 4.5G olarak değiştirdiler. 4.5G görmeniz band 20 çekiyor anlamına gelmez.
  4. H

Yardım Mi 9 se güncel sürümlerle ile ilgili yardım / çözüldü

malum no silinmedi ve eski haline dönmedi.
  5. H

Yardım Mi 9 se güncel sürümlerle ile ilgili yardım / çözüldü

Benim telefonda orjinal recovery ile wipe yaptım silinmedi.twrp ile full yedekden geri yükleme yaptım cihaz çöktü sonra mi flash ile kullanıcı verilerini silme seçeneğini işaretlyip yazılım yükledim ilk durumuna döndü.
  6. H

Satış Açılmamış kutulu mi 9 se 128 gb global sürüm

İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.Cihaz açılmamıştır.kayıt yok.128 gb renk siyah. Fiyat 1950 tl . Konya elden teslim. 1566137609 foruma özel 1950 tl ye indirdim fiyatı.
  7. H

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

always on display kapalı iken bile bildirim gelince ekranda yanıp sönebilir aslında parmak izi okuyucunun olduğu gibi.geliştiriciler için çok zor olmasa gerek.
  8. H

Yardım redmi 6 mtk maui meta görmeme sorunu.

aygıt yöneticisinde mtk usb port olarak görüyorum fakat maui meta telefonu görmüyor varmı bilgisi olan yardımlarınızı bekliyorum.özellikle Zenex kardeşim.
  9. H

Haber Mi.Com TR Açıldı!

bir baktım mi.com.tr bu site fakemi dedim.sonra tam araştırıyordum bu konuyu açmış arkadaş. benim hayret ettiğim fan sitelerine bu kadar önem veren bir firmanın,forumdan kimsenin haberi olmadan,hiç bir açıklama yapmadan, distiribütörlüğü vermeleri. demek ki firmalar büyüdükçe b.k unu çıkarıyorlar.
  10. H

bakabiliriz.ama unlock için 360 saat süre veriyor xiaomi.redmi 6 var şimdi 360 saat süre verdi.

bakabiliriz.ama unlock için 360 saat süre veriyor xiaomi.redmi 6 var şimdi 360 saat süre verdi.
  11. H

Haber Mi.Com TR Açıldı!

şimdi distiribütör teknik servis hizmeti vermekten bile aciz olan evo firması mı oldu. resmi fan sitesinde bir tane yönetici ile görüşmeden hiç bir açıklama yapmadan mı verdiler distiribütörlüğü? xiaomi ne yapmaya çalışıyor anlamadım ben.
  12. H

Yardım Mi 4w Gps sorunu Acil yardım...

ben de mi3 kullanıyorum rom ları aynı hemen hemen. biraz daha ayrıntılı bilgi vermen lazım.bildirimlerde gps aranıyor bildirimi geliyor mu? hangi rom yüklü?google ayarlardan konum erişimi açık mı? en son telefonun sahte olma ihtilami var.
  13. H

Çözüldü Rn4 twrp siliniyor

cihaz güncellemeyi bitirdiğinde yeniden başlatmadan twrp yi çalıştırırsan twrp silinmez.en azından benim mi3 de silinmiyor.
  14. H

Sohbet Türknet vs Vodafone net

kardeşim arkadaş sormuş bende yaşadığım deneyimlerimi paylaştım.uzatmanın anlamı yok. türknet kampanya yapıyor abone sayısını artırıyor. ama ne altyapısı nede teknik personeli yeterli ben buna aç gözlülük diyorum. memnuniyet oranı yüzde 20 bile değil. konuyu açan arkadaş yüzde 20 nin içine...
  15. H

Sohbet Türknet vs Vodafone net

hertarafı sıkıntı yaklaşık 1 ay kullandım daha doğrusu kullanamadım .sitelerin birçoğuna girmiyordu. kapattırdım paramı iademi alamadım 2-3 ay. parayı yatırdılar bu sefer almam gereken paranın 2 katını ve 2 kere yani 4 katı fazla para yatırdılar. müşteri hizmetlerinde insanı kaldırdılar...
Üst Alt