hilfiger kullanıcısının son içeriği

1. H

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar şuan da testerlar için var sadece ancak kurmak isteyen arkadaşlar cihazlarında twrp kurulursa yine kurabilirler. çok değiklik varmi dersen denilen çoğu özellik zaten yok şuanda android 9 sürümü mevcut o kadar acele etmeniz gerek yok, yani beklentiniz yüksek olmazsın öyle söyleyim.
  2. H

Yardım Chrome Fanatik

3-4 dakika dolaştığın oluyor genel de
  3. H

Yardım Chrome Fanatik

arkadaşlar merhaba chrome dan fanatik.com.tr girince telefon donup reset atıyor çok ilginç şekilde sıfırladık wipe data yaptık orjinal recoverysinden yine aynı sorun devam ediyor sebebi ne olabilir... kullanan arkadaşlar deneyebilir mi ?
  4. H

Yardım Arkadaşlar Lütfen yardım

Yeniden Rom atınca düzeldi teşekkür ederim.
  5. H

Yardım Arkadaşlar Lütfen yardım

merhaba arkadaşlar bugün Twrpde supersu ınstall bastım telefon yeniden başladı ancak şimdi telefon cekmiyor imei kontrol ettim şuanda sağlam ancak hat cekiyor gibi gözüküyor ancak hiç bir yeri aramiyor.mobil ağ baglanimiyor diyor. bunun sebebi nedir acaba twrp de başka birşey yapmadım... son...
  6. H

Yardım mi note pro rom

arkadaşlar eu.rom yüklü ancak 3 aydan beri bana güncelleme gelmiyor. Eu. siteye baktğımda note pro için rom bulamadım yardımcı olurmusunz?
  7. H

Rom Mi5 8.3.1 Global Beta Oreo Yayımlandı

konu silinmiş mui sitesinden ? geri mi çekildi problemmi var romda ?
  8. H

Yardım Mi 5 için Batarya Önerisi

akıllıphone dan alın ben oradan aldım memnun en azından birşey olursa garantisi var değiştiryorlar bataryayı... ben kendime aldım 3 hafta sonra bozuldu bozugu alıp yenisini gönderdiler.
  9. H

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

mi5 ekran var mi? Birde parmak okuyucusu çalışıyorum mu ? ve değişim istemiyorum sadece ekran ne kadar olur?
  10. H

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

mi5 Batarya var mi elinde? Ve sürekli batarya bozulmasının sebebi ne olabilir? son aldığım 3 batarya da aynısı oldu .... durduk yerde bir anda %20 se 19 18 17... saniyeesinde bitti kapandı sonra şarj almiyor.
  11. H

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

mi5 ekran çerçeveli olarak var mi? yoksa sadece ekran mi var sizde ?
  12. H

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Güncel olanı da yükledim siteden alıp yine donuyor anlamadım. bootloader kiliti açıktı oda kapandı muhtelemen ondan yapiyor.
  13. H

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

twrp yükledim. ancak açılınca donuyor ? bunun sebebi ne olabilir.
Üst Alt