hgumus1903 kullanıcısının son içeriği

1. hgumus1903

Yardım Google uygulamaları tam koyu değil

Maalesef sinir bozucu
  2. hgumus1903

Çok teşekkür ederim
  3. hgumus1903

Merhaba arkadaşlar, Redmi note 10 pro kullanıyorum. Google telefon, mesaj gibi uygulamalar tam koyu değil, göz zevkini bozan bir renk oldu. Çözümünü bilen varmı acaba.
  4. hgumus1903

Soru Miui 14 reklam sorunu

Aynı durumu yaşıyorum MIUI 14 e geçtikten sonra oldu bir türlü çözüm bulamadım
  5. hgumus1903

Soru Redmi Note 10 pro MIUI 14 güncellemesi hakkında

Redmi Note 10 pro kullanıyorum. MIUI 14 güncellemesi Türkiye için henüz yayınlanmadı, fakat bölgeyi değiştirip Hollanda yapınca indirilebilir görülüyor. İndirip yüklesem bir sorun olurmu acaba?
  6. hgumus1903

Yardım Türk Telekom Volte açma

Teşekkürler sonunda oldu Türk Telekom uygulamasında telefonu volte yi açmak için kullandığım cihaz görünüyor oda sorun değil
  7. hgumus1903

Farklı bir cihazda denedim mesaj atmama rağmen dönüş olmadı
  8. hgumus1903

Galiba desteklemediğini söyleyip geçiştiriyorlar
  9. hgumus1903

Merhaba arkadaşlar Redmi note 10 pro kullanıyorum hattım Türk Telekom Volteyi aktifleştirmek istiyorum fakat cihazınız desteklemiyor diye uyarı geliyor cihazda volte desteği mevcut bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  10. hgumus1903

Yardım Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Yani tek çözüm telefonu yenilemek Desenize amaç yeni telefon almaya teşvik :))
  11. hgumus1903

Yardım Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Merhaba bende aynı kulaklığı aldım telefonum Redmi note 6 pro aynı problemi yaşıyorum çözdünüzmü acaba
  12. hgumus1903

Yardım Redmi note 6 pro wifi sorunu

Merhaba son 2 aydır Redmi note 6 pro da wifi bağlantı sorunu yaşıyorum wifi çok zor bağlanıyor defalarca ağı unut dedim yine değişmedi. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Üst Alt