hescer kullanıcısının son içeriği

1. hescer

Soru Note 9 pro cihaz Note 9 s gözüküyor

Selamlar note 9 pro cihazımda twrp kurana kadar sorun yoktu twrp ekranında Note 9S yazıyor sebebi nedir ?
  2. hescer

Soru Xiaomi note 9 Pro Dual xx repair hk.

Selam , Xiaomi note 9 pro cihazım var şahsi olarak kullanıyorum dual sim kullanıyorum xx repairi dual yapabilir miyim tekli olarak yapmayı biliyorum. konu hakkında bilgisi olan varmı ?
  3. hescer

Yardım Xiaomi Redmi note 5 pro format sonrası şebeke

Merhabalar , TWRP yüklü türkiye cihazına kasma donma şikayetiyle factory reset atıldı , cihazda sadece 1 adet oda kullanıcının hattını görmüyor. o hattı farklı telefonlar görüyor ama o görmüyor TWRP rootlu cihazlarda mi9se'de daha önce sorun yaşadığım için QCN backup almıştım. sizce sorun...
  4. hescer

Satıldı Xiaomi Note 8 Pro 128 GB 21 Ay xiaomi türkiye garantili

cihaz satıldı teşekkürler
  5. hescer

fiyat düzeltildi , pazarlığı ve teklifi ö.m'dan yapıyorum Cihaz hepsiburadadan alınma
  6. hescer

Satış Xiaomi mi9 se anakart Yurtdışı

Anakart sağlam çalışıyor ekranını kırdım , kayıtlı cihaz içinde şifre varsa şifreyi hesapları kaldırabiliriz.
  7. hescer

fiyat için ö.m yazdım hocam temsili fiyat girildi
  8. hescer

Alış mi 9 se anakart

ekranı kırık mi9 se var anakartını verebilirim
  9. hescer

Selamin aleyküm , Asker dönüşü biraz nakite sıkıştım kendi adıma aldığım ve kullandığım note 8 pro cihazımı satıyorum 128 gb mavi kutu fatura aksesuar hepsi mevcut fiyat için ö.m yeni sahibine şimdiden hayırlı olsun.
  10. hescer

Yardım Xiaomi note 8 repair sonrası internet

arkadaşlar plaka repair yapıldı şebeke az çekiyordu qcn değiştirdim , 4.5 full ama internet çok yavaş 4 5 kbs çekiyor nedeni ne olabilir daha önce kullandığım qcn'leri denedim ama çözülmedi bl kapalı
  11. hescer

Yardım UFI Dongle kullananlar

Merhaba , Uzun süredir z3x box , chimera kullanıyoruz UFİ , NCK , UMT dongle aldık , UFI dongle alalı 1 ay oldu hangi cihazı flashlamak istesek hata alıyoruz hiç bir özelliği çalışmıyor ENG rom yüklemeye çalışıyoruz kredi bile almıyor bilen arkadaşlar yardım edebilir mi ?
  12. hescer

Soru Xiaomi Note 8 Pro flashlamak için yetkili user

Mesaj attım teşekkürler
  13. hescer

Soru Xiaomi Note 8 Pro flashlamak için yetkili user

Selamın aleyküm elimde bir adet brıck note 8 Pro cihaz var elinde flashlamak için auth user olan varmı ? Cihazın içindeki xx plakayı bilmiyoruz
  14. hescer

Soru Note8 Pro Şebeke yok , BL kilidi açılır mı

İyi akşamlar Cihazı EDL almadan yetkili userle Bl Kilidi mobil veri olmadan açılır mı . Yardımcı olabilir misiniz ?
Üst Alt