HBRyZen kullanıcısının son içeriği

1. HBRyZen

Yardım Redmi Note 5 Recovery Mod sorunu / Yanlış Güncelleme

peki desteginiz için teşekkürler. sorun çözüldü :) Konu Kilitlenebilir.
  2. HBRyZen

Maalesef bunu yapamam! peki format atsam çözülür mü? Wipe Factory seçenecegi var. ama onu son care olarak bekletiyorum mümkünse formatsız yapmalıyım TWRP kuramam telefon eniştemin
  3. HBRyZen

Peki kusura bakamayın forumda yeniyim de.
  4. HBRyZen

Merhaba arkadaslar elimde eniştemin Xiaomi Redmi note 5 i var fakat Eniştem Güncelleme sırasında kapatmısmı ne yapmıs bunun sonucu işlem yarım kalmıs. ve Recovery mode da kaldı Reboot dememe rağmen cıkmıyor.. İçinde önemli veriler var. Menüdekiler: Reboot Wipe Factory Connect MIU Assistant...
  5. HBRyZen

Yardım Hangi Telefonu Almalıyım?

Bu konu nerden başladı nereye gidiyor? :D
  6. HBRyZen

Bilemiyorum fakat bizim arkadas Redmi Note 7 yi TR fiyatı ile azami 260 Dolar iken 160 / 170 Dolara satın aldı.
  7. HBRyZen

Daha 2 gün önce Redmi Note 7 aldı Amcaoğlum :D Tanıdıklarımın yanındaki arkadaslarda Irak'a sürekli gidip gelen Ticaret insanları. telefon sorunsuz.
  8. HBRyZen

hocam o kadar olmaması gerekiyor benim bildigim...
  9. HBRyZen

Özelden veya burdan o kişiyi iletebilirmisiniz? bu arada Güvenilir olsa iyi olur :D
  10. HBRyZen

Hocam o kadar bütçem yok Pro değil de düz Mi 9T kaç lira bakabilirmisiniz? ayrıca kaynak adresini bana iletirseniz sevinirim....
  11. HBRyZen

Hocam 8 ay içinde IMEI Repair yapmazsam ŞEBEKE kapanıyor yanlısım yoksa, hocam GM 5 Plus ın IMEI'sini atmayı düşünüyorum... 8 Ay dolmadan atarsam ne olur ki? Hocam ek bir soru sormak istiyorum iziniz varsa?
  12. HBRyZen

Hocam merhaba Mi 9T'yi bende çok beğendim Redmi Note 8'den de daha iyi olduğu aşikar. ama o telefona IMEI Repair işlemi olmuyor diye bildiğimden vazgeçmiştim... demekki oluyormuş.. Her 2 sim için geçerli mi? Repair İşlemi yoksa tek bir sim'e mi? ayrıca telefon ırak tan geleceği için yaygın mı...
  13. HBRyZen

Merhaba değerli MIUI Türkiye Severler! sizlere bir soru sormak istiyorum.... uzatmadan direkt geçeyim... Arkadaşlar max. 2500 civarı (aşağı yukarı) Fiyat bandında önerebileceğiniz bir telefon varmı? varsa Xiaomi olsa iyi olur.. Önereceğiniz telefonda bulunması gerekenler; 1 - Telefon IRAK'tan...
  14. HBRyZen

Yardım Redmi Note 8 IMEI Repair Hakkında! (Soru)

Hocam neden sonradan Şebeke sorunları yaşarım?
Üst Alt