Yardım Hangi Telefonu Almalıyım?

HBRyZen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhaba değerli MIUI Türkiye Severler! sizlere bir soru sormak istiyorum.... uzatmadan direkt geçeyim...

Arkadaşlar max. 2500 civarı (aşağı yukarı) Fiyat bandında önerebileceğiniz bir telefon varmı? varsa Xiaomi olsa iyi olur..

Önereceğiniz telefonda bulunması gerekenler;

1 - Telefon IRAK'tan geleceği için kesinlikle IMEI Repair işleminin yapılabilmesi gerekir.

2 - Oyun oynarken kasma olmaması lazım.

3 - Kamerası iyi olsa da tadından yenmez.

4 - min 4 GB RAM olması gerekir.

5 - IMEI Repair yaparken tek SIM değilde her iki SIM'e atılabilmesi daha iyi olur.

6 - Ekranı Çerçevesiz veya Damla çentik şeklinde olması gerekir.

7 - Çokta önemli değil ama varsa Suya dayanıklılık olsa da olur. (Bu çok da önemli değil)

Arkadaşlar 2500 TL civarı max. 3000 TL lik önerebileceğiniz Telefonları bekliyorum.. tekrar belirteyim telefon IRAK'tan gelecek IMEI Repair işlemi zorunlu!

Bu arada Aklımda Redmi Note 8 var.

İyi Forumlar..

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam Irak fiyatı nedir bilmem ama tüm bu ihtiyaçlarınızı Mi 9t pro fazlasıyla karşılar.Bence tartışılmaz ilk seçenek olur.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba değerli MIUI Türkiye Severler! sizlere bir soru sormak istiyorum.... uzatmadan direkt geçeyim...

Arkadaşlar max. 2500 civarı (aşağı yukarı) Fiyat bandında önerebileceğiniz bir telefon varmı? varsa Xiaomi olsa iyi olur..

Önereceğiniz telefonda bulunması gerekenler;

1 - Telefon IRAK'tan geleceği için kesinlikle IMEI Repair işleminin yapılabilmesi gerekir.

2 - Oyun oynarken kasma olmaması lazım.

3 - Kamerası iyi olsa da tadından yenmez.

4 - min 4 GB RAM olması gerekir.

5 - IMEI Repair yaparken tek SIM değilde her iki SIM'e atılabilmesi daha iyi olur.

6 - Ekranı Çerçevesiz veya Damla çentik şeklinde olması gerekir.

7 - Çokta önemli değil ama varsa Suya dayanıklılık olsa da olur. (Bu çok da önemli değil)

Arkadaşlar 2500 TL civarı max. 3000 TL lik önerebileceğiniz Telefonları bekliyorum.. tekrar belirteyim telefon IRAK'tan gelecek IMEI Repair işlemi zorunlu!

Bu arada Aklımda Redmi Note 8 var.

İyi Forumlar..

O paraya REDMİ serisi tavsiye etmem.

Mi 9T veya 9T Pro alın. Her iki cihaza da imei repair yapılıyor. Çok uygunsa 3-4 getirin bizde alalım :)

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Oneplus 7 Pro cihazı eğer 3000 e bulabiliyorsanız alın keyfinize bakın 4 5 sene

HBRyZen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
O paraya REDMİ serisi tavsiye etmem.

Mi 9T veya 9T Pro alın. Her iki cihaza da imei repair yapılıyor.
Hocam merhaba Mi 9T'yi bende çok beğendim Redmi Note 8'den de daha iyi olduğu aşikar. ama o telefona IMEI Repair işlemi olmuyor diye bildiğimden vazgeçmiştim... demekki oluyormuş..

Her 2 sim için geçerli mi? Repair İşlemi yoksa tek bir sim'e mi? ayrıca telefon ırak tan geleceği için yaygın mı? çünkü yaygın değilse tanıdıgımın bulması zor olur ve zamanları kısıtlı.. Saygılar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Irak fiyatı nedir bilmem ama tüm bu ihtiyaçlarınızı Mi 9t pro fazlasıyla karşılar.Bence tartışılmaz ilk seçenek olur.
Mi 9T ye IMEI Repair yapılır diyorlar fakat Pro'yu bilmiyorum hocam Pro'ya yapılıyor mu? IMEI Repair işlemi, bilginiz varmı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam merhaba Mi 9T'yi bende çok beğendim Redmi Note 8'den de daha iyi olduğu aşikar. ama o telefona IMEI Repair işlemi olmuyor diye bildiğimden vazgeçmiştim... demekki oluyormuş..

Her 2 sim için geçerli mi? Repair İşlemi yoksa tek bir sim'e mi? ayrıca telefon ırak tan geleceği için yaygın mı? çünkü yaygın değilse tanıdıgımın bulması zor olur ve zamanları kısıtlı.. Saygılar.

Mi 9T ye IMEI Repair yapılır diyorlar fakat Pro'yu bilmiyorum hocam Pro'ya yapılıyor mu? IMEI Repair işlemi, bilginiz varmı?

Her iki cihaz içinde repair mevcut ama yasal olarak 8 ay kullanım hakkınız var, tavsiyem 8 ay kullanımdan sonra imei işine girmeniz..

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Mi 9T ye IMEI Repair yapılır diyorlar fakat Pro'yu bilmiyorum hocam Pro'ya yapılıyor mu? IMEI Repair işlemi bilginiz varmı?
Repair işlemi tek sime yapılabiliyorsa 10 sim olsa 10 sime de yapılabilir.Repair işlemi işlemci ile ilgilidir.
O paraya alabilirseniz, 9t değil 9t pro yu tercih etmenizi öneririm.

HBRyZen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Her iki cihaz içinde repair mevcut ama yasal olarak 8 ay kullanım hakkınız var, tavsiyem 8 ay kullanımdan sonra imei işine girmeniz..
Hocam 8 ay içinde IMEI Repair yapmazsam ŞEBEKE kapanıyor yanlısım yoksa, hocam GM 5 Plus ın IMEI'sini atmayı düşünüyorum... 8 Ay dolmadan atarsam ne olur ki?

Hocam ek bir soru sormak istiyorum iziniz varsa?

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Mi9T pro 6/128 fiyatı 390 usd Xiaomi kendi mağazasında, 1 ay önceki fiyatı. Şuan daha da düşmüş olabilir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam 8 ay içinde IMEI Repair yapmazsam ŞEBEKE kapanıyor yanlısım yoksa, hocam GM 5 Plus ın IMEI'sini atmayı düşünüyorum... 8 Ay dolmadan atarsam ne olur ki?

Hocam ek bir soru sormak istiyorum iziniz varsa?

10 numara 5 yıldız bir telefonun imeisi Yes~~ Yerli ve milli haha--

8 Ay dolmadan yaparsan yasal hakkın olan süren dolar başka bir şey olmaz.

Sormadan söyleyeyim ben imei işleminden anlamam ama işinin ehli biri var tanıdığım ;)

Üst Alt