hayatyok21 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Redmi Note 10 Pro - Activasyon ekranı

Sanırım kamera kısmından geliyor, sadece kemare kısmına parmak tıklama yapınca o ses geliyor, deneme amaçlı telefonu masaya bırakınca kemera tarafınından ses geliyor
  2. H

Yardım Redmi Note 10 Pro - Activasyon ekranı

Konuda bağımsız, Merhaba, Elimde Redmi note 10 pro cihazı var. Masaya veya koltuğa bırakınca tıkır tıkır sesler geliyor, Elimde sallayınca gelmiyor, ama parmak tıklayınca o ses geliyor ( Ses sanki yerinden çıkmış küçük bir vida sesi) Konu ile ilgili diğer modellerde benzer sorunlar varmış...
  3. H

Yardım Redmi Note 10 pro Kamera Sorunu

Konuda bağımsız, Merhaba, Elimde Redmi note 10 pro cihazı var. Masaya veya koltuğa bırakınca tıkır tıkır sesler geliyor, Elimde sallayınca gelmiyor, ama parmak tıklayınca o ses geliyor ( Ses sanki yerinden çıkmış küçük bir vida sesi) Konu ile ilgili diğer modellerde benzer sorunlar varmış, Aynı...
  4. H

Soru Redmi Note 10 Pro Masaya bırakınca tıkırtı sesi,

Merhaba, Elimde Redmi note 10 pro cihazı var. Masaya veya koltuğa bırakınca tıkır tıkır sesler geliyor, Elimde sallayınca gelmiyor, ama parmak tıklayınca o ses geliyor ( Ses sanki yerinden çıkmış küçük bir vida sesi) Konu ile ilgili diğer modellerde benzer sorunlar varmış, Tüm resmi note 10 pro...
  5. H

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Başkası adına birşey diyemem ben devam etmen taraftarıyım. Miui13 çıksa bile bu romu terk etmeyi düşünmüyorum. Bu tarz bir rom olmasaydı. Telefonu satmak zorunda kalacaktım. Tekrardan teşekkürler
  6. H

Rehber Silinen Orijinal İki IMEI Adresini Geri Getirme (IMEI Atmadan)

Ubuntu deneyimi nasıldı, Yılarca iOS kullandım, Fiyatlardan ötürü mecbur Android aldım. Ubuntu merakım var Uygulama eksiği çok fazla olduğunu biliyorum, Kullanımı nasıl akıcı mı?
  7. H

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Eline emeğine sağlık çok beğendim. Google zindanından beni kurtardın.(Kaldırılmayan uygulamaları beni rahatsız ediyordu. Chrome bile kullanmıyorum) Rehber falan Mi hesabına aktarıldı. Format falan atınca Google hesabına girip yapmaya gerek kalmadan mi hesabından tüm uygulamalarım otomatik...
  8. H

Rehber Redmi Note 10S Unbrick (Yetkili Hesap Box Olmadan) İlk MIUI Türkiyede

xiaomi redmi note 10s maui meta uygulamasında 2 imei var, 2 imei nasıl aktif ediliyor ? ücretli uygulamalar haricinde bir çözüm var mı? yeni bir yol keşfedildi mi?
  9. H

Rehber Redmi 9/9A/9C Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Merhaba Redmi 9a, Denedim yükleme bittikten sonra telefon kapandı tepki vermiyor. iki gün önce 10s için verilenle denemiştim aynı sorunla karşılaşmıştım. Çözümü Telefon şarjı bittince Sp flash ile kurtardım. bu sefer 9a için verdiğin bu dosyayı yükledim Yine aynı şekil telefon kapandı ve bir...
  10. H

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Resmi Note 10s Kendine geldi Çözüm miflash ile format atmadan önce Miflash Configuration "EraseAll" seçeneğini aktif ederek flashlamak
  11. H

ustam bir sorun bitmezken bir sorun daha başıma geldi, Abimin telefonunu bozmuşken kendi telefonumuda bozdum. Redmi note 10s Telefon usb hata ayıklama kapalıyken UnlockBootloader yaptım. Telefon Fastboot modunda Kaldı. miflash ile Rom yüklüyorum Başarıyla kurulum oluyor. ama fastboot modundan...
  12. H

Hocam telefonu bilgisayara bağlayınca "usb aygıtı tanınmadı" hatasını alıyorum. bunu eklemeyi unuttum.
  13. H

Telefon hiç tepki vermiyor Tuşları aynı 3 tuş tek var Orjinal rom yüklüydü Geliştirici seçeneklerden USB hata ayıklama açtım Telefonu kapattım Programı çalıştırdım 3 tuşu basılı şekilde kabloyu taktım program kapanınca kabloyu çıkardım telefon açılmadı
  14. H

Merhaba hocam, Redmi 9a yükledim Telefon kapandı hiç bir şekilde işlem yapılmıyor. Açılmıyor Fastboota geçmiyor mtk_bypass_rev4 görmüyor ne yapmam lazım.
Üst Alt