haXan kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

Bazıları artık engellendi atılmıyor cihazı kargo yapmanız gerekiyor diyor, bazıları hala yapılıyor diyor. Bugün yarın uzaktan birisi halledeceğini söyledi. Onunla işlem yapacağım cihaza. Sonucu yazarım...
  2. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

Mesela ne kadara çıkıyor maliyet ?
  3. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

Ağustos sonu itibariyle uzaktan imei ihtimalide bitti... Bu işle uğraşanlar cihazı illa istiyorlar... Sanırım ChimeraTool üzerinden yapıyorlar... Bunun içinde cihazın programın yüklü olduğu PC'ye direkt bağlanması gerekiyor...
  4. H

Yardım Mi 11 t imei sorunu

Birkaç program kullanılıyor. Ben kendim yapmadım fakat birkaç farklı model cihazıma yaptırırken izledim.. Alanında uzman değilseniz hiç bulaşmayın derim.. Verin ücretini paşa paşa yaptırın...
  5. H

Soru Mi11 T için Type-c to Aux önerisi

Ürün linki verir misiniz ?
  6. H

Soru Mi11 T için Type-c to Aux önerisi

Merhaba; Bildiğiniz gibi bu cihazlarda aux girişi yok. Dolayısıyla kulaklık takılamıyor...
  7. H

Yardım Mi 11 t imei sorunu

Direnç sonrası imei atılmalarında sıfırlama veya güncellemede imei gitmez.. Fakat Mi11T'de dirence gerek olmadan yazılımla imei değiştiriliyor. Şu an için sıfırlama ve güncellemede bu modelde imei gidiyor...
  8. H

Çözüldü Poco X4 Pro IMEI

X4 Pro 'ya henüz imei atma gelmedi. Direnç ile de olmuyor şu an...
  9. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

Bir sorum daha var, miui güncellemesinde mi imei gidiyor, Android güncellemesinde mi yoksa her ikisinde de mi?
  10. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için...
  11. H

Soru Mi 11t uzaktan imei

MIUI 12.5 halilyle satın aldım... SIM takmadım henüz MIUI 13.0.5.0'a güncelledim.. Daha önce imei işi hallettiğim bir arkadaş yaparım ama güncelleme gelirse imei gider dedi. ok, peki sistem MIUI 13 de mi kalacak yoksa 12.5'e alıp öyle mi IMEI atacak ? diyeceksinizki niye bize soruyorsun, IMEI...
  12. H

Çözüldü Miui Optimizasyon (kapatma)

Bu iki videoda çözüm anlatılmış...
  13. H

Bulgaristan'dan 490 Leva'ya (2300 TL) Redmi Note 9 Pro alınır mı ?

Bir arkadaşım şu an orada. Soruşturdum. 490 Leva imiş 6Gb Ram 64Gb Redmi Note 9 Pro.. 549 Leva'da 128GB imiş. Siz olsanız alır mıydınız ? Çok kararsız kaldım. Kendimin var, HB'den aldım. Hanıma Mi A1 var onun yerine alsam mı almasam mı IMEI Repair işlemini Youtube üzerindeki videolardaki...
  14. H

Soru Redmi Note 9 Pro'daki ikinci IMEI'yi başka bir telefona aktarma

Hımm doğru diyorsunuz, es kaza ikinci sim kartı taksam evet dediğiniz gibi clone'a düşebilir... Tamam, teşekkür ederim..
  15. H

Soru Redmi Note 9 Pro'daki ikinci IMEI'yi başka bir telefona aktarma

Merhaba; Hepsiburada üzerinden satın almış olduğum Redmi Note 9 Pro 64GB'ın çift sim kartlı olmasından dolayı 2 adet IMEI var üzerinde bildiğiniz gibi. Ben bunlardan kullanmadığım ikincisini Bulgaristan'dan getireceğim aynı model telefona atmak istiyorum. Problem olmaz değil mi ?
Üst Alt