Yardım Mi 11 t imei sorunu

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
merhaba mi 11 t alıcam fakat kayıtla ilgili sorunum var bu cihazlara imei atıldıktan sonra sıfırlama da güncelleme de imei gidiyo diyolar alıcağım kişi de aynı şeyi söylüyor bunun bi çözümü var mı yani imei gitmiycek şekilde sıfırlayamazmıyım bu cihazı (satıcıya twrp üzerinden sıfırlanmaz mı dedim mtk işlemcileri twrp olmaz dedi)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
merhaba mi 11 t alıcam fakat kayıtla ilgili sorunum var bu cihazlara imei atıldıktan sonra sıfırlama da güncelleme de imei gidiyo diyolar alıcağım kişi de aynı şeyi söylüyor bunun bi çözümü var mı yani imei gitmiycek şekilde sıfırlayamazmıyım bu cihazı (satıcıya twrp üzerinden sıfırlanmaz mı dedim mtk işlemcileri twrp olmaz dedi)
Cevap vermeye çalışacağım ama yanlız benimki tahmin hocam.
Çift rsa olayı herkesi çorba etti MTK işlemcili cihazlarda note 10 s üstünde bildiğim kadarıyla direnç değişimi sonrası kalıcı twrp oluyor ama sıfırlama sonrası düşüyor mu hiç bilgim yok.
MTK cihazlarda twrp olmaz ne alaka illaki vardır veya yoksa kısa süre sonra çıkar.
Bu modem isteyen direnç değişimi yapılarak repair işlemi gören cihazlari tercih etmiyorum yurt dışı ise sıkıntılar yaşayabiliyor ister istemez

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Direnç sonrası imei atılmalarında sıfırlama veya güncellemede imei gitmez..

Fakat Mi11T'de dirence gerek olmadan yazılımla imei değiştiriliyor. Şu an için sıfırlama ve güncellemede bu modelde imei gidiyor...

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
Direnç sonrası imei atılmalarında sıfırlama veya güncellemede imei gitmez..

Fakat Mi11T'de dirence gerek olmadan yazılımla imei değiştiriliyor. Şu an için sıfırlama ve güncellemede bu modelde imei gidiyor...
Hocam merhabalar yılbaşında sıfırlanmazsa eğer telefon olacak tablet güncelleme pek yapmıyorum. Hangi yazılımla imei atılıyor.

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Hocam merhabalar yılbaşında sıfırlanmazsa eğer telefon olacak tablet güncelleme pek yapmıyorum. Hangi yazılımla imei atılıyor.
Birkaç program kullanılıyor. Ben kendim yapmadım fakat birkaç farklı model cihazıma yaptırırken izledim.. Alanında uzman değilseniz hiç bulaşmayın derim.. Verin ücretini paşa paşa yaptırın...

Üst Alt