Hasqi kullanıcısının son içeriği

1. Hasqi

Uygulama Energized reklam engelleyici magisk modülü

Tercih meselesi hocam daha önce çalışmadığına dair konular açılmış talep olduğu için konu açma gereği duydum şuan 20ye yakın kişi kullanmış 1703930873 Yakın zamanda diğer seçenekleri de paylaşacağım spark, blu, blu go vs.
  2. Hasqi

Uygulama Energized reklam engelleyici magisk modülü

Kurulum (ROOT GEREKİR): 1- Magisk ayarlardan sistemsiz host kısmını seçin 2- Magisk üzerinden busybox modülünü kurun 3- Atmış olduğum energized modlünü kurun telefonu yeniden başlatın 4- Play store veya fDroid mağazasından Termux adlı uygulamayı indirin 5- Sırasıyla ''su'', ''energized''...
  3. Hasqi

Soru Newcam mı oldcam mı kurmalıyım

Merhaba dostlar lineage 17.1 resmi sürümlü cihaza predator kernel kurmak istedim fakat newcam mı oldcam mı kurmam gerektiğini Çözemedim romun açıklamasında da birşey yazamıyor öneriniz var mı daha öncesinde hem newcam hem de oldcam kurdum ikisinde de flaş yanmıyordu
  4. Hasqi

Yardım Pixel Experience pil sorunu

17.1 resmi, birkaç tane hata var güncel sürümler güzeldir
  5. Hasqi

Soru Custom romda video sorunu

Merhaba arkadaşlar uzun bir sure sonra forumda tekrar aktif oldum sizlere sorum şu custom romlarda google camera videoyu çok kalitesiz çekiyor bu sorunu miui yüklemeden nasıl çözebilirim
  6. Hasqi

Yardım Pixel Experience pil sorunu

Lineage os öneririm arayüzüne alışmak biraz zor ama pil tüketimi ve akıcılık çok guzel hiç kasma yaşamıyorum
  7. Hasqi

Soru rn7 kasıyor

Hocam lineage os kurun cihaz gayış gibi oluyor en az 4 yil daha götürür
  8. Hasqi

Yardım Hiç görmediğim ilginç bir kernel sorunu.

Hocam miflash uzerinden temiz bir kurulum yapin ardindan twrp kurup magisk flashlayin. Kerneli flashladiktan sonra tekrar magisk kurup reboot edin açılması gerekli
  9. Hasqi

Soru Yurtdışından gelen ürünler icin vergi

Herkese iyi aksamlar iki hafta sonra yurtdisindan akrabalarım gelicek gelirken bilgisayar almarini istedim ancak vergi olayı sonradan aklıma geldi cihazi kutusuz bir sekilde getirirse vergiden muaf olur muyuz ?
  10. Hasqi

Tavsiye 6000 TL civarı laptop tavsiyesi

Arkadaşlar acil yurtdışından akrabalarım gelecek 600-650 euro bandında laptop onerir misiniz İslemci intel olursa iyi olur fakat amd de olabilir
  11. Hasqi

https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-3-a315-42g-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-radeon-540x-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hf8ey-00d-p-HBV00000V3W5I?magaza=Techburada sanki daha iyi
  12. Hasqi

Tamam, tesekkur ederim tavsiyeleriniz için
  13. Hasqi

Hocam 2. Ellerde taksit seçeneği olmuyor birden 6k vermek biraz yurek ister
  14. Hasqi

Radeon 540x 512gb ssd ryzen 7 3700u 5.5k alınır mi tavsiye eder misiniz
  15. Hasqi

Butcem 6bin tl harici ekran kartlı f/p bir laptop onerir misiniz ?
Üst Alt