Hasan29 kullanıcısının son içeriği

1. Hasan29

Yardım Rehbere kişi ekliyemiyorum

Kayıt ederken ne gibi bir hata alıyorsunuz ?
  2. Hasan29

Araçlar Telefon sinyali sorunu

Selamın aleyküm arkadaşlar.buradaki ayarları ne yaparsam yapayım hep aynı ayara geri dönüyor aslında 4.5G ile 3 diş çekerken birden bire H+ oluyor ve internet çok fazla yavaşlıyor sizce sorun ne olabilir? Bu ayarlara gitmek için; Ayarlar > Telefon hakkında > Tüm özellikler > Dahili depolama( 5...
  3. Hasan29

Yardım Rehbere kişi ekliyemiyorum

Sorun ile ilgili fotoğraf paylaşırsan daha kolay yardım edebilirler
  4. Hasan29

Çözüldü Çözüldü

Trendyol vb. Sitelerden alışveriş yapar gibi düşünün önce para sonra alınan ürün şerefli bir satıcı olsa öyle yapar ama bu sürekli bir bahane ederek göndermiyor elinde sattığı şeyler bile yok bence birisini kafalayıp satışı yapıyor ve birdaha cevap vermiyor bence
  5. Hasan29

MIUI 12.5 Miui 12.5 güncelleme sonrası arama sorunları

cihaz mi storeden aldığım gibi hiç bir şekilde dosya yüklemek için bile bilgisayara bağlanmadı hocam 1. Bildiğim kadarıyla kapalı 2. Yok 3. Yok
  6. Hasan29

Yardım edebilecek kimse yokmu ?
  7. Hasan29

Selamın aleyküm arkadaşlar. Herhangi birisi beni arayınca arama bildirimi önceki gibi ekrana düşmüyor yani yukarı kaydır cevapla gelmiyor Ekran kilitliyken hiç gelmiyor Ekran açıkken sadece bildirim paneline düşüyor bildirim panelini aşağı indirirsem cevapla seçeneği çıkıyor nasıl...
  8. Hasan29

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Selamın aleyküm arkadaşlar bu iş profili nasıl kaldırabilirim kişi ekliyorum aynı zamanda iş profili kaydı oluşuyor ve silinmiyor
  9. Hasan29

Yardım İş profili kaldırma

Selamın aleyküm arkadaşlar Bu iş profili ne işe yarıyor amacı ne bu uygulama/özelliğin
  10. Hasan29

Merhaba arkadaşlar nereye yazacağımı bilemediğim için durum güncellemeye yazıyorum yardımcı...

Merhaba arkadaşlar nereye yazacağımı bilemediğim için durum güncellemeye yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim Bluetooth kulaklık aldım ve kulaklık üzerinde 3 tuş 1. Çağrı cevaplama / sonlandırma 2/3. Kendi içersinde ses açıp kısma Benim sizden istediğim şey ben o tuşların işlevlerini...
  11. Hasan29

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.6.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar konuyu nereye açacağım bilmiyorum o yüzden buraya yazıyorum Bu beyaz mesajın süresi nereden azaltılıyor üşenmedim kronometre tuttum 36 saniye kalıyor çok sinir bozucu birşey (Mesaj: 66MB temizlendi)
  12. Hasan29

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.6.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Kullanan var mı sizce nasıl yüklenir mi bı önceki güncelleme mahvetti beni şarj eskisi kadar gitmiyor performans düştü oyunlardan aldığım FPS düştü bu güncelleme de ne olur bilmiyorum
  13. Hasan29

Yardım V12.0.6.0.QGGMIXM Güncellemesi

Arkadaşlar yeni güncellemeyi yükleyen var mı? V12.0.6.0.QGGMIXM güncellemesi bana geldi ama yüklemek istemiyorum korkuyorum çünkü bundan önceki güncelleme de şarjım daha uzun süre gidiyordu bunda ne olur bilemem
  14. Hasan29

Durumunu güncelle

Durumunu güncelle
Üst Alt