haritasikayip kullanıcısının son içeriği

1. haritasikayip

Soru Mi A1'de görülen genel hatalar

bu bir sorun değil hocam, eksiklik. olmayan bir özellik yani.
  2. haritasikayip

hocam video çekimi berbat ne yazık ki. bende de kesik kesik veriyor videoda sesi.
  3. haritasikayip

Soru Xiaomi Mİ A1 uygulama önerileri

teşekkür ederim.
  4. haritasikayip

Sohbet İlk defa Xiaomi alacağım A1 mi, Redmi Note 4 mü

çok özür dilerim. hayatımda yaptığım en büyük yanlış. affedin. pilis.
  5. haritasikayip

Soru Xiaomi Mİ A1 uygulama önerileri

başka tavsiye uygulama\lar var mı acaba?
  6. haritasikayip

Sohbet İlk defa Xiaomi alacağım A1 mi, Redmi Note 4 mü

Samsung NOTE 3 kullanıcısıydım ve XHOİMİ A1 bana notu arattı. Almayın derim :)
  7. haritasikayip

Mi A1 ekranda dalgalanma

hocam telefonu alalı 3 gün oldu, tarihleri vs. çok güncel. şu şekilde:
  8. haritasikayip

önceki telefonunuz nedir?
  9. haritasikayip

İnceleme Xiaomi Mi A1 İlk İzlenimlerim

ben sadece kamera çekiminin kalitesizliğinden bahsetmiyorum. beni daha çok şaşırtan ekran çözünürlüğü. instagram, twitter, vb sitelerdeki videoları genelde dalgalı ve bozuk oynatıyor. görüntü net değil. çok kalitesiz. 2013 model samsung note 3 seviyesinde bile değil. alacak arkadaşlar sadece...
  10. haritasikayip

Kesinlikle. Önceki telefonum samsung not3 u aratıyor bana.
  11. haritasikayip

Hocam ben sadece kameradan bahsetmiyorum internette herhangi bir sitede izlediğimiz video kalitesi asırı düşük. Mesela Twitter videolarının kalitesini artırdım siteden ama yine yok. Samsung Note3u attı bana bu xhoaim a1
  12. haritasikayip

2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşlar nerede? Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığıma pişman olmak üzereyim.
  13. haritasikayip

Mi A1 ekranda dalgalanma

Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı. Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı.
  14. haritasikayip

2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşları anlamak gerçekten guc. Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığına pişman...
Üst Alt