hares42 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım whatsapp mesaj geliyor ama gitmiyor

Konu Henüz Çözülemedi
  2. H

Yardım whatsapp mesaj geliyor ama gitmiyor

Merhabalar mi 9t Cihazımda Geçenlerde whatsapp Yavaş yavaş takılmaya başlamıştı daha sonra bir sohbet eranına veya herhangi bir yere girince donup uygulamayı kapatıyordu. bunun üstüne whatsappı silip yeniden yükledim mesajlarımıda google yedekten geri yükledim. şuan uygulamada sorun yok ama...
  3. H

Yardım Efs Yedeği Geri Yükleme?

Herkese Merhabalar Cihazımı Şuan Tek Hat Repairli şekilde Kullanıyorum. 2-3 ay sonra cihaz değiştireceğim ve şuan çift hat olarak kullanmam gerekiyor. Yılbaşında orjinal imeilerim sıfırlandığı için 4 ay o imeileri kullanabiliyorum. Bu Sebepten Orjinal İmeilerimin Efs Yedeğini Geri Yükleyeceğim...
  4. H

Yardım Cihazı bul uygulaması beklenmedik şekilde sonlandı hatası ve yeniden başlatma

Bu konu ile ilgili internette çok şikayet var ama çözüm bulunamamış? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  5. H

Yardım Cihazı bul uygulaması beklenmedik şekilde sonlandı hatası ve yeniden başlatma

Poco x3 nfc Cihazımda Güvenlik uygulaması üzerinden tarama yaptıktan sonra Cihazı bul uygulaması beklenmedik şekilde sonlandı hatası ile birlikte telefon açılıyor şifreyi girip telefonu açınca 5-10 saniye içinde miui yazısına dönüp yeniden başlıyor Ve Her seferinde Cihazı bul uygulaması...
  6. H

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Romu Uygulamaları Sıfırlayarak Ve Tüm Uygulamaları Yeniden Yükleyerek Çözdüm Hocam. Ama Cihaz Çok Saçma Şekilde Açılıyordu 5-10 Saniye Sonra Kapanıyordu.
  7. H

Yardım Twrp Üzerinden Belirli Uygulamaların Yedeğini Alma?

Bootloopa Girmiş Açılmayan Bir Cihaz İçin Twrp Üzerinden Veya Farklı Bir Yol İle Sadece Belirli Uygulamaların Yedeği Alınabilirmi?
  8. H

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Kopyala Yapıştır Yaparak Kurulum Yapamadım. Magisk İle Kurulum Yapacaklar Magisk Sürümünüz En Yüksek 19.4 Olmalı Üst Sürümlerinde Çalışmıyor Güncelleme: Cihaz Kendi Kendini Kapatıp Twrpde Kalıyor, Sanırım Google Aramalardan Kurtulamayacağım :( Güncelleme 2: Şuan iki versiyon birbirine girdi...
  9. H

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

Geçiş Yapanlar Bilgi Verebilirmi? Direk global 12.0.4 den Geçiş Yapacağım
  10. H

Yardım mi 9t pro 12.5.2 Nasıl?

Mehabalar Hayırlı Akşamlar. Mi 9t pro kullanıyorum Bu Aralar Şarj Biraz Kötüleşmeye başladı 12.0.4 sürümündeydim. Cihazda twrp+root+imei olduğu için güncellemeyi uzun aralıklarla yapıyorum :) Sürekli Rom Değiştirmek İşlerden dolayı eziyete dönüşüyor. Bu yüzden GLobal Sürüm Kullanıyorum. miui...
  11. H

Çözüldü mi 9t pro global twrp üzerinden güncelleme

Anladım Hocam . Çok Teşekkürler Hayırlı Gecelr.
  12. H

Romu Flashladıktan Sonra Extradan Magiski Flashlamam. Twrp Ve Rootun Gitmemesini Sağlıyor Yani. Anladım Hocam Çok Teşekkürler. Hayırlı Geceler.
  13. H

Anladım Hocam. Direk İnstall Diyip Twrp İçin Olan Zip Dosyasını Kurmamız Yeterli Oluyor. Tam Olarak Anlayamadım? Şimdi Güncelleme Dosyasını Flashladıktan Sonra Magiski Tekrardanmı Flashlamam Gerekiyor? Twrpnin Kalıcı Olması Nasıl Oluyor? Bu Konularda Biraz Acemiyim
  14. H

Twrp Üzerinden Güncelleme Kurmak İstiyorum. Twrp Bağlantısı Uygun Rom Nasıl Oluyor Anlayamadım, normal zipli şekilde indirip Flashlama İşlemi Yapmayacakmıyız? Ve Nereden Bulabilirim Bu Dediğiniz Rom Dosyasını? birde romu direk install kısmından seçip flashlamamız yeterli oluyormu?
  15. H

Hayyırlı Geceler öncelikle . mi 9t pro cihazımda twrp ve root var ve malum yolla imei işlemi yapıldı. Ben Cihazda Global Rom Kullanıyorum. global romda ota dan gelen güncellemeleri yüklediğimizde telefonun açılmaması gibi sorunlarla karşılaşılıyormuş (Aldığım Yer Söyledi). Ben Twrp Root Ve İmei...
Üst Alt