hamzasoph kullanıcısının son içeriği

1. H

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba arkadaşlar. Bir konuyu netleştirmek istiyorum. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Mi 10t, mi 10t pro, redmi note 10 pro, mi 11 lite modellerinde hoparlörlerin ikisinden de eşit ses mi çıkıyor? Şarj %20, %10 un altına düşünce telefonda kasma, yavaşlama oluyor mu? Mi 11 lite Ile...
  2. H

Soru Redmi Note 10 Pro 6GB Alınır mı?

Anladım hocam. Teşekkür ederim
  3. H

Poco f3 fe alınamıyor. Poco f3 GT alınır mı? MTK işlemcili cihaz, yeni çıktı. Tasarımı güzel, kamera etrafındaki RGB aydınlatma güzel olmuş. JBL hoparlörler var.
  4. H

Kayıt işi netleşirse bende geçmek istiyorum. Teknosada inceledim. Ekranı yağ gibi akıyor. Beğendim
  5. H

Teşekkür ederim hocam
  6. H

Merhaba arkadaşlar. Mi 10t, redmi note 10 pro, en çokta poco f3 modelini almak istiyorum. Poco f3 ile rn10 pro ya şimdilik imei atılmıyor, riske girip alınır mı? Mi 10t deki hoparlörler stereo mu, iki hoparlörden de eşit ses mi çıkıyor? Kronik bir sorunu var mı mi 10t nin ve diğer iki modelin
  7. H

Yardım Ekran açılmıyor

Anladım hocam. Yedekleme yapılmamıştı daha önce, telefonda kaldı ne varsa. Tamir ettiririm artık
  8. H

Yardım Ekran açılmıyor

Merhaba dostlar. Telefon yere düştü, ekran açılmıyor şimdi. Telefon çalışıyor. Şarj takıldığında şarj oluyor. Alarmı herşeyi çalışıyor. Telefondaki bilgileri nasıl kurtarabilirim? Bl kilidi kapalı.
  9. H

Yardım Bölge değişikliği.

Twrp ile yüklendiği için öyle oluyor. MIUI 12 yi mi flash ile yükleyin düzelecek
  10. H

Yardım Bölge değişikliği.

MIUI 12 den önceki sürümü twrp ile mi yüklediniz?
  11. H

Yardım Band 20 açık fakat cihaz 4.5g ye uyumlu değil diyor

Operatörün uygulamasından veya siteden hesabınıza girip sizin telefonu hangi marka model olarak gördüğüne bakabilirsiniz. Turk Telekom gösteriyor bunu. Belkide imei 4 g desteklemeyen model olduğu için olmuyor
  12. H

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Mi mix 2 için beklemedeyiz
  13. H

Soru Türk Telekom Volte Sorunu

Teşekkür ederim
  14. H

Faturasızda da çalışıyor galiba. Mesaj gönderim cevap geldi. Degerli musterimiz, VoLTE servisi mobil hattiniza tanimlanamamistir. Cihaziniz VoLTE uyumlu degildir. Turk Telekom Grup Magazalarina gelerek VoLTE uyumlu cihaz bilgisini alabilirsiniz. B001 Aslında cihazın volte desteği var
  15. H

Sadece faturalı da destekliyor. Eskiden Avea iken faturalıda her zaman fatura fazla gelirdi. Çok sıkıntı çıkarırdı. TT faturalı şimdi nasıl? Volte için geçmek istiyorum. Tarifedeki ücret mi geliyor yoksa yalan dolan şişirilmiş ücret mi istiyorlar?
Üst Alt