halilmetekirikkale kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Fastboot

Telefonun güç tuşu arızalı veya takılı kalmış olabilir. Eliniz yatkınsa söküp kontrol edin veya bir telefoncuya durumu izah edip güç tuşunu kontrol etmesini isteyin.
  2. H

Yardım Sim kart pin nasıl kaldırılır?

Yeni konu açmayıp sorununuzu eski konularda aradığınız için ben teşekkür ederim.İyi forumlar.
  3. H

Yardım Cihaz kayıt dışı uyarısı

İmei bilgilerinizi açık şekilde paylaşmanızı tavsiye etmem mesajınızı yeniden düzenleyin bence.Ayrıca bunu aldığınız firmaya bildirin ve birkaç gün sonra tekrar sorgulama yapın.
  4. H

Yardım Mi flash böyle bir dosya yada dizin yok hatası

Rom dosyasını direk ''C diskinin içine atıp dener misiniz. sonuç alamazsanız MiFlash20160401.zip bununla deneyin tekrar.
  5. H

Çözüldü Note 4 sensor sorunu

Ayarlar>Cihazım>Tüm özellikler>Çekirdek sürümü yazan yere 5 defa peş peşe basın donanım testleri penceresi açılacaktır. Proximity sensör yazan kısıma tıklayın,açılan pencerede ekranda sayılar çıkacak elinizi kameranın yanındaki sensöre yaklaştırınca sayılarda değişiklik oluyorsa sensörde sorun...
  6. H

Yardım mi5 çift sim sorunu

Hocam miflash ile rom yükleyebilmeniz için önce kilidi açmanız lazım.Kilidi açmak için başvuru yapmışsınız zaten sanırım o yüzden başvuru kısmını geçiyorum.Ayarlar>Cihazım>Tüm özellikler>Miui sürümü kısmına 7 defa arka arkaya basın ekranda ''Artık bir geliştiricisiniz'' yazısı çıktıktan sonra...
  7. H

Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu burada detaylı anlatımı mevcut hocam dikkatli okursanız zorlanmadan yapabilirsiniz.
  8. H

Hocam cihazın kilidi açıksa miflash ile rom atmayı dener misiniz. Yedek almayı unutmayın lütfen. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. H

Öyleyse sim slotu arızalı olabilir hocam garantisi varsa servise yollayın. İmei tamiri yapıldı mı hocam cihaza?
  10. H

*#06# yaptığınızda çıkan imeileri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama buradan sorgulayın. Ama sorun sim kart veya sim slotundadir büyük ihtimalle. Onları kontrol etmeyi de unutmayın.
  11. H

Hocam sim 2 slotunuz sim kartı okumuyor o yüzden böyle görünüyor. Sim 2 slotuna taktığınız kartı doğru taktığınızda emin olun. Sorun düzelmez ise başka sim kartla deneyin eğer sorun yine düzelmiyorsa sim slotunuzda sorun olabilir.( İmei sorgulaması yaptınız mı imeiler kayıtlı görünüyor mu?) MI...
  12. H

Resimde görünen ayarlar mevcut değil mi sizde hocam.
  13. H

Ayarlar > Mobil ağlar >Sim kart ayarları>sim 1 ve sim 2 kısımları kısmından yapabilirsiniz sanırım.
  14. H

Yardım Mi6 çağrı ekranında donma

Saçmalamadan kastınız arama geldiğinde ekranın dokunmalara tepki vermemesi mi? Eğer sorun buysa güç tuşuyla ekranı kapatıp 1 saniye bekleyip tekrar güç tuşuyla ekranı aktif ederseniz aramayı cevaplayabilrsiniz. Aynı sorun bende de var ve sanırım cep modu aktif olduğunda bu durum oluşuyor(Cep...
Üst Alt