Halilibrahimozenn kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Mi8se kamera bağlanamıyor hatası

Başkan çözüm bulabildin mi acaba. Kameralar donanım olarak calisiyo. WhatsApp görüntülü konuşmada vs ama uygulama açıkça donuyo. Hata veriyo
  2. H

Rom Mi 8 SE MiRoom [Miui 12] [20.5.29 beta]

Eurom beta son sürümden wipe yaparak kurdum ama telefon açılıp kapanıyor surekli romu tekrar yükledim ama değişen olmadı. Tekrar eu ya geçtim başka yaşayan var mi MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. H

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

WhatsApp senkronizasyon sorunu devam ediyo, sağlık uygulaması ayarlarına erişim yok uygulamadan atıyor. Benimde şuan için tespitim bunlar MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. H

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Tekrar twrp kurup format data yapicaksin. Sonra istediğin romu kur MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Arkadaşlar ayarlar bağlantı ve paylasim ordan da akıllı ağı aktif hale getirin aşağıdaki ayarları yapın ( wifi açıkken 2 g ye geçmesi gibi) şarja etki ediyo MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. H

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Akıllı ağı buldum ama o diğer dediklerin ne onu bilmiyorum onları nasıl yapacağız MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. H

Lkt ve gms ne oluyo acaba birde akıllı ağa nerden giriyoruz bulamadim MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Miroom 11 stabil çıktı bilginiz olsun MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. H

Miui 11 de Ultra pil tasarrufu geldi mi MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. H

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

10.3.1.0 miroom a geçtim dün gayet akıcı takılma kasma herhangi bişey yok şarj süresi maksimum 6 saat verir herhalde. Gerçi ben hiç bir romda bunun üzerinde süre görmedim denemenizi tavsiye ederim MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. H

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

İyi akşamlar mi 8 se stabil son surumdeyim bir öncekinde de vardı bunda da . Haberler ve Ensonhaber uygulamalarından atıyor sürekli başka bir uygulamada sorun yok. Sildim yükledim 2 3 defa ama çözemedim bilginiz var mı MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bende gitmedi MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. H

Uygulama Mi8 SE Android Pie GCam

Bu izinleri nasıl veriyoruz MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. H

Nereden güncelleyecem bulamadım. Ayrıca ne işe yarar bu quick apps MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. H

tekrar yükledim twrp yi sorunsuz yüklendi teşekkürler
Üst Alt