Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Halilibrahimozenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İyi
Cihazım
Redmi note4
Konular
1
Miui 11 de Ultra pil tasarrufu geldi mi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Hocam şimdi bazılarının telefonu brick oluyormuş. Haftaya bu sorun gider mi?

mustafaaytar4807

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
6x
Konular
1
Miui 10 eu stabilden miui 11 eu betaya geçtim, şebeke sorunu 10 stabile geçerken yaşamadım ve modem flaşlamadan 11 e güncelledim. Cihazım açıldı şebeke yok, modem flaşlamak istedim twrp gitmiş, yeniden twrp yükleyip modem flaşladım şebeke geldi. Gün içinde telefonu hep kullandığım için sorun görmedim ama gece yarısı şebeke kayboldu. Kapatıp açınca geldi. Gece açık halde bıraktım sabah baktım yine şebeke yok. Uçak moduna alıp tekrar normale geçtim geldi.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Yok hocam benim bahsettiğim de EU beta.

Bilemiyorum hocam ama şu zamana kadar böyle bir problem ile hiç karşılaşmadım.

Miui 10 eu stabilden miui 11 eu betaya geçtim, şebeke sorunu 10 stabile geçerken yaşamadım ve modem flaşlamadan 11 e güncelledim. Cihazım açıldı şebeke yok, modem flaşlamak istedim twrp gitmiş, yeniden twrp yükleyip modem flaşladım şebeke geldi. Gün içinde telefonu hep kullandığım için sorun görmedim ama gece yarısı şebeke kayboldu. Kapatıp açınca geldi. Gece açık halde bıraktım sabah baktım yine şebeke yok. Uçak moduna alıp tekrar normale geçtim geldi.

Bu sıralar Türkiye çapında bir şebekesel problemler var bundan dolayı olan bir sorundur.

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Miui 10 un son bir kaç sürümünde zaten vardı 11 de de var
Hocam bende stabil v10.3.2.0 yüklü. Ultra pil tasarrufu var mı? Varsa nasıl açabilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyla pek alakası yok ama güncel konu bu olduğu için soruyorum. Önceden haftalık güncellemeler telefonda bulunan sistem güncellemesi uygulamasiyla bildirim olarak gelirdi tek tuşla indirirdim. Artik bildirim filan gelmiyor. Her güncellemeyi sizlerin verdiği linklerden takip ediyorum bunun sebebi nedir ?

Son düzenleme:
Üst Alt