Halilibo2135 kullanıcısının son içeriği

1. H

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

peki çok teşekkürler
  2. H

Beyler cihaza ekteki romu kurmak istiyorumda wipe yaparken vendor da seçmem gerekiyormu yardım edermisiniz?
  3. H

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Aynı sorun bendede var mi rom un son sürümünde bendede baya artı
  4. H

Cihaz rootlu bütün izinleri verdim ama burda kalıyor sürekli uygulama açılmıyor yardımcı olurmusunuz?
  5. H

Beyler mi6 ya 9.4.15 nasıl yükleyecem (android 9 oldugundan dolayı) hangi twrp yi yuklemem lazım birde nasıl yükleniyor twrp anlatırmısınız? veya daha önce anlatan varsa sayfa numarasını verebilirmisin?
  6. H

Yardım Mİ6 Miui pro

Beyler mi6 ya 9.4.15 nasıl yükleyecem (android 9 oldugundan dolayı) hangi twrp yi yuklemem lazım birde nasıl yükleniyor twrp anlatırmısınız? veya daha önce anlatan varsa sayfa numarasını verebilirmisin?
  7. H

mi6 için 9.4.11 romu olan özelden atabilirmi?
  8. H

Cevabınız çok teşekkürler. :)
  9. H

Temiz kurulum derken nasil yanı bu format data olayımı? nasıl yapıldıgını anlatırmısınız zahmet olmazsa?
  10. H

Beyler cihazda miuipro 9.1.24 kurulu(mi6) eurom 8.2.23 kurmak istiyorum sorun olurmu (android 8 den android 7 ye geçecek) otg var yüklersem sorun olurmu?
  11. H

Bana atabilirmisin mi6 9.1.10?
  12. H

Soru Mi6 pubg sorunu

Oyun yer çekiminide hesaba katıp mermiyi aşagı çekiyor birazcık o yüzden tam kafaya nişan alırsan ya vücüduna deyer yada hiç deymez. Biraz yukardan nişan al. Mi6 kullanıyorum bende. 1546537907 Mic yok sorun degilse ekle oynarız.
  13. H

Haber [17 Aralık] Google Türkçe Asistan Geldi. Aktif Etme Adımları Yazımızda

Okey google deyince pencere tam açılmıyor ve sadece bir kez cevap veriyor ondan sonra duymuyor cihaz mi6 aynı sorunu yaşayanlar varmı?
  14. H

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Beyler romu yükledimde ikonlar çok küçük geliyor orjinal boyutuna alamazmıyız ?
  15. H

Rom MIUI TR V.8.5.31 [Mi6 Miui10 Deneme Sürümü]

aynen hocam işine karışmayacam artık o neyi makul görürse onu kullancam :D:D
Üst Alt