halikjk kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom Miui 14 Endonezya romu cikmis

https://sourceforge.net/projects/android-sweet/files/recovery/ Bununla deneyin. Rom yükledikten sonra format data yapın.
  2. H

Rom Miui 14 Endonezya romu cikmis

Sorun romu kurarken kullandığın twrp versiyonunda -OrangeFox veya başka birinde olunca da aynı hatayı veriyor-. TWRP'nin Kewl denen bir versiyonu var. Sadece onunla kurarsan sorun çıkmıyor sanırım.
  3. H

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Stbemu'yu çalıştırabildiniz mi?
  4. H

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Bu şekilde ne kadar sürede şarj oluyor, hızlı şarj olunca ne kadar sürede oluyor? Mesela 0-100 veya 20‘den 95 e mesela ne kadar sürüyor?
  5. H

Rom Mi Max 2 MIUI 11 GREESHAN Global Stable 11.0.2.0 [Android 7.1.1]

Hindistan seçmeden Uygulama kasasında "adım sayar" ı çıkarma yolu var mı? Anlayan varsa biraz kurcalasa belki bir yolu bulunur.
  6. H

Rehber Mi Max 2 Türkiye Bölgesi Yüz Kilidi Açma

Hindistan seçmeden bir de Uygulama kasasında "adım sayar" ı çıkarma yolu var mı?
  7. H

Soru Miu 11 güncellemesinden sonraki batarya sorunu

Adamlar miui 7, 8, 9, 10, 11 'i bir telefonla test etmişler sanırım redmi 3s. En hızlı miui 7 çıkmış. En kötü miui 11. Diğerleri birbirine yakın sonuçlar almış. Yani hız istiyorsanız miui leri geriye doğru takip edin [emoji16]
  8. H

Rom Mi Max 2 MIUI 10 Rom GREESHAN Global Beta 9.6.27

Greeshan Miui 11 için test edecek mi max 2 sahibi kişiler arıyor. Uygun olanlar yardım edebilir. t.me/greeshan_miui_repack
  9. H

MIUI 11 MIUI 11 Stable geldi.

Uygulama kasasında adımsayar var mı? Uygulama kasasını bir görüntüsünü atabilir misiniz? MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. H

Çözüldü Mi Max 2- Ekran Sararması

İyi günler, Telefonumda ekran sararması haricinde hiçbir sorun olmadığını bildiğim için soruyorum, bu şekilde geldiğimde bana kullanmak için bir telefon verecek misiniz? Yanlış anlamayın sizi yargılamıyorum sadece 2 defa git gel yapmak istemiyorum. Bu koşullarda eğer veremeyiz diyorsanız ona...
  11. H

Çözüldü Mi Max 2- Ekran Sararması

Merhabalar, Telefonumu ekran sararmasından dolayı servise bırakmayı düşünüyorum. Acaba yerine kullanabilmemiz için geçici olarak başka bir akıllı telefon veriyor musunuz? Ayrıca ekran sararması haricinde hiç bir sorunu yok bu yüzden tamiri ne kadar süre alır acaba?
  12. H

Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.3.21

Hocam hep biliyordum da halledilir diye bekliyordum. Miui 10'un genel bir sorunu sanırım. MIUI'nin resmi forumunda bununla ilgili çok fazla şikayet var zaten. MIUI 9 kararlı greeshan döneceğim aslında da bir sürü ayar geri yükleme falan gerekiyor. Şu anda kullandığım romun yedeğini alıp, MIUI 9...
  13. H

Sorun bu zaten. Normalde kilit ekranında da yukarıda açmadığınız ya da temizlemediğiniz bildirimlerin simgeleri görünmeye devam eder. Bundan önceki MIUI sürümlerinde ve diğer bütün romlarda durum bu şekildedir. MIUI forumlarına bakarsanız bu sorundan sıkça bahsedildiğini görürsünüz. Mesela...
  14. H

Hocam hepsi açık hepsini denedim. Hatta sıfır kurulmuş romda bile aynı şekilde gözükmüyor.
  15. H

Aynı simgeler kilit ekranında da yukarıda gözüküyor mu? Bende sadece operatör ismi yzıyor.
Üst Alt