Çözüldü Mi Max 2- Ekran Sararması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Merhabalar,
Telefonumu ekran sararmasından dolayı servise bırakmayı düşünüyorum. Acaba yerine kullanabilmemiz için geçici olarak başka bir akıllı telefon veriyor musunuz?
Ayrıca ekran sararması haricinde hiç bir sorunu yok bu yüzden tamiri ne kadar süre alır acaba?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar,
Yönetmelik gereği 10 iş günü servis sürecini aşan her arızalı ürün için benzer özelliklerde ürün verilmesi gerekmektedir ve bizde bu koşulda olan her ürün için talep geldiği takdirde yedek cihaz hizmeti veriyoruz. Ön görülen servis hizmeti 7 ila 10 gündür fakat cihazın durumunu göre değişiklik göstermektedir.
Saygılarımla

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Merhabalar,
Yönetmelik gereği 10 iş günü servis sürecini aşan her arızalı ürün için benzer özelliklerde ürün verilmesi gerekmektedir ve bizde bu koşulda olan her ürün için talep geldiği takdirde yedek cihaz hizmeti veriyoruz. Ön görülen servis hizmeti 7 ila 10 gündür fakat cihazın durumunu göre değişiklik göstermektedir.
Saygılarımla
İyi günler,
Telefonumda ekran sararması haricinde hiçbir sorun olmadığını bildiğim için soruyorum, bu şekilde geldiğimde bana kullanmak için bir telefon verecek misiniz? Yanlış anlamayın sizi yargılamıyorum sadece 2 defa git gel yapmak istemiyorum. Bu koşullarda eğer veremeyiz diyorsanız ona göre önce bir ikame telefon temin edip o şekilde teslim edeceğim.
Teşekkürler.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Tekrar merhaba, müşteri şikayeti ile cihaz servise geldiğinde ve teknisyenler incelediğinde farklı arızalar da tespit edilebiliyor. Bu sebeple kesin konuşmak yerine, inceleme sonucunda bilgi vermek daha sağlıklı olacaktır.Belirttiğim gibi cihaz 10 iş gününde tamir edilmediği durumlarda cihaz talebinde bulunabilirsiniz.
Saygılarımla

dogubey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dogu
Cihazım
mi 5
Konular
0
Ustad ekran demişken benim TLF ekranı çok kötü çizildi TLF delta garantili fiyat istedim vermediler sizce garantiye gönderirsem ne kadar değiştirirler Xiaomi mi 8

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba mi8 ekran fiyatı 1000 TL'dir.
Saygılarımla

dogubey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dogu
Cihazım
mi 5
Konular
0
Başımdan bir demlik kaynar su döküldü saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt