haktanerk kullanıcısının son içeriği

1. haktanerk

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsunn 🇹🇷
  2. haktanerk

Yardım Mavi nokta yönümü göstermiyor

Hocam eğer yol tarifi almadan bakıyorsanız yön biraz karışabiliyor evet bende de o sorun var. Ama yol tarifi alınca ok şeklinde doğru gösteriyor
  3. haktanerk

Soru Realme GT 2 pro

Hocam valla s21 kullanıyorum bu cihaz aklıma girdi gece gece forumda görünce ama Realme diye çok düşünmeyeceğim gibi. Ama telefon ihtiyacı olan varsa ve amiral gemisi bir şeyler arıyorlarsa kesinlikle alınacak bir cihaz 👌
  4. haktanerk

Yardım Ana ekranda çift tıklama ile ekranı kapatma

Hocam ana ekrana widget ekleme kısmından kitleme simgesi ekleyebilirsiniz ben öyle yapıyorum
  5. haktanerk

Soru 2.000-2.500 TL İkinci El Telefon Önerisi

Hocam değer bence kesinlikle. İşlemci olarak hala üzmez diye düşünüyorum 9t pro
  6. haktanerk

Soru Mi8 sonrası telefon önerisi?

Hocam amiral gemisinden orta segment telefona geçmek istemezsiniz bence. Xioami dışına çıkabiliyorsanız s21 öneririm bu fiyata değer diye düşünüyorum ben de tercihimi o yönde kullandım
  7. haktanerk

Yardım Akbank sorunu mi 11 ultra

Anladım hocam onun dışında bir şey gelmedi aklıma. Çözülür umarım. İyi akşamlar
  8. haktanerk

Yardım Akbank sorunu mi 11 ultra

Hocam kullandığınız herhangi bir uygulamaya eğer uygulama üstünde görüntüleme yetkisi verdiyseniz de verebilir gibi bu hatayı. İzinler kısmından kontrol edin. Yüklediğiniz ekstra bir ekran karartma uygulamasından bile olabilir
  9. haktanerk

Çözüldü Play Store'da Netflix Gözükmüyor.

Hocam bl kilidini kapatmanız bu sorunu kesin çözüyor ben o şekilde çözebilmiştim anca
  10. haktanerk

Soru S21 5G

Gün içinde istediğim gibi kullanayım akşam da %40 falan şarjım kalsa yeter cidden hocam. Sağolun önerileriniz için 1664639403 Ekran boyutuna göre çok öyle düşünmedim ben hocam. Ama uçuk ekran süreleri de beklenmez tabi
  11. haktanerk

Soru S21 5G

Hocam gerçekten ekran boyutuna ve pil boyutuna bakarak tahmin yürüttüm ben de en kötü 5-6 saat çıkarırım diye düşünüyordum alırken. Zamanla biraz düzeliyor gibi şuan gereksiz uygulamaları falan da devre dışı bıraktım. İadeyi düşündüm ama başka ne alacağım sorusuna cevap yok ve cihazı da beğendim...
  12. haktanerk

Soru S21 5G

6 saatleri çok rahat geçiyorlar hocam ama onlarda bekleme süreleri olmuyor tabi 1664634806 Ben de öyle düşünüyordum hocam da bir denemek istedim gerçekten. Gerek akıcılık olsun gerek kamera olsun gerçekten hiç üzmeyecek bir cihaz ama bir eksisi pil sanırım...
  13. haktanerk

Soru S21 5G

Hocalarım selamlar. Mi 8 Lite ile girdiğim Miui dünyasına Mi Note 10 Lite ile devam ediyorken bir amiral gemisine geçmek istedim ve mevcut piyasada bana en uygun gelen s21 5G modeline geçiş yaptım. Cihaz şuan 4 günlük Mi note 10 litea göre pilin fark edeceğini biliyordum ama bu kadar...
  14. haktanerk

Sohbet 10 - 15 bin fiyat bandında telefon

Tabi hocam nasıl isterseniz. Sonuçta sizin fikri mülkiyetiniz oluyor sormak lazım. Ve söylediklerinize de katılıyorum
  15. haktanerk

Sohbet 10 - 15 bin fiyat bandında telefon

Hocam izniniz olursa mesajınızı twitterda paylaşabilir miyim isminiz gözükmeden
Üst Alt