haktan207 kullanıcısının son içeriği

1. H

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

ben 20.9.17 nin üzerine kurulum yaptım ama hatalar verdi. ardından mecburen format atıp twrp den orange fox yukleyip temiz kurulum yaptım şuan telefon kendine geldi. ayrıca magisk r kurum ardından magisk 21 kurdum ve hiçbir hata almadım. root izinlerindede sıkıntı yok. telefon kendine geldi...
  2. H

Rom [Android 10.0]MIUI 11 Beta Rom V.20.3.19 [ PORT ][Mi A2]

Malesef arama geldiğinde zil sesi hışırtı yapıyor ve otomatik aydınlık ayarında dışarıda komple ekran kararması oluyor.
  3. H

Rom [Android 10.0] Official CrDroid Rom V.6.5 [Mi A2] 14.04.2020 ota

Malesef romda arama geldiğinde açma ekranı gelmeme problemi var.
  4. H

Yardım 37 degree bracelet

malesef
  5. H

Rehber Mi9t Volte VoWifi aktivasyon denemesi.

eline sağlık. efs ile ugrasmaya gerek olmadan senin anlattıgın şekilde yaptım ve çalışmayan vowifide çalıştı. Teşekkurler
  6. H

Yardım Gmail bildirim sorunu

Otomatik başlatma açıkmı uygulama bilgilerinde.
  7. H

Yardım Mi 9T Vowifi Sorunu Hk.

Eu miui 11 beta kullanıyoum hattım turkcell. Volte simgesi görünüyor ama aktif değil sanırım. kodlar vs girdim sıkıntı yok ama wowifi hiç çalışmıyor. Dün denemek amacıyla telefonuma Vodafone hattımı taktım Vodafone full çalışıyor. Volte de WoWifi de vodafone da sorunsuz. neden olabilir acaba?
  8. H

Rom [Android 9.0]MIUI 12 Beta Rom V.20.5.7 [ PORT ][Mi A2]

Rom - [Mi A2][Android 9.0]MIUI 10 Kararlı Rom V.10.3.6.0 | [Port] Merhaba bu konudaki rom yuklu telefonumda. Bu romu direkt sistem güncellemeden yuklesem olurmu. Verilerim silinsin istemiyorum. Yada TWRP den direkt yuklesem olabiliyormu
  9. H

Rehber Çinde Takılı Kalan Bölgeyi Türkiye Yapma(Magisk Eklentisi)

Stock rom yüklü çin olan ve değiştiremediğim bölge Türkiye oldu fakat yine bölge menüsü açılmıyor değiştiremiyorum. Olsun en azından Türkiye oldu Teşekkurler
  10. H

Soru Note 6 Pro Diag Port

malesef
  11. H

Soru Note 6 Pro Diag Port

Telefoncu zaten 70-80 TL ye yapıyorken hangi yardımdan bahsediyorsun sen. Ki telefon gidecek gelecek telefonsuz kalmada ayrı bir dert. Neyse ben beğenmedim sen beğen
  12. H

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.2.2.0 OEKMIXM Stabil

Enteresandır romu silmedim vaktim olmadı açıkcası rom kendine geldi ve suan bu romdan cok memnunum 2-3 gun böyle kullanın toparlar kendini rom. Telefonu ara ara kapatıp açın düzelecek. bu rom guzel bence
  13. H

Rom Mi A2 için Android Pie Resurrection Remix OS

duruyor pc den ses geliyor adb sideload işleminin bittiğine dair. bu hem romu hemde gapps paketini yuklerken oluyor. veya başka romlardada aynı
  14. H

Rom Mi A2 için Android Pie Resurrection Remix OS

yüklemeye başladıktan sonra % 48 duruyor hata veriyor. Acaba benim telefonumda partitionlardamı sorun var. Ne yuklesem yarıda kalıyor. Bu partition yeniden nasıl ayarlanıyor bilen varmı teşekkurler
  15. H

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.2.2.0 OEKMIXM Stabil

Evet malesef parmak izi algılaması cok gec ayrıca on off tuşu ile ekranı açtıgımdada bekleme yapıyor. Ve malesef ekranı hareketle uyandırda hata veriyor çalışmıyor. arada çalışıyor. batarya durumu ise mükemmel. Telefonu aldıgımdan beri en iyi süre bu romda oldu. %100 den % 10 a 1 gün 23 saat 32...
Üst Alt