hakanzi kullanıcısının son içeriği

1. hakanzi

Yardım Redmi Note 8 Pro Çin versiyon panel bilgisine nerden ulaşabilirim?

Arkadaşlar merhaba, Redmi Note 8 Pro Çin versiyon Global rom yüklü iki aynı cihazdan birinin ekranı sarımsı diğeri beyaz, muhtemelen panelden kaynaklı ama panel bilgilerine test bölümünden ulaşamadım, başka nereden öğrenebilirim bilen arkadaş var mı?
  2. hakanzi

Soru Hangi telefonu almalıyım?

F/P olarak note 8 pro yu tercih ederdim
  3. hakanzi

Yardım Redmi Note 8 Pro kamera

Redmi Note 8 Pro kamera çekiminde iki aynı telefonu karşılaştırdık birisi beyaz diğeri sarımsı çekiyor! Sarı olarak çeken cihazı ayarlardan düzeltebilir miyiz?Güncelleme ya da yazılımsal bir problem mi var acaba?
  4. hakanzi

Yardım SIM Karta İzin Verilmiyor Hatası

İmei uçmuş gibi görünüyor hocam
  5. hakanzi

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Hoşgeldiniz hocam takibe devam bu arada mi 8de bı gelişme var mı? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. hakanzi

Yardım Mi 6 Arka kamera bulanık çekiyor

Mi 6 yeni guncelleme ile arkayi bulaniklastirma ozelligi kayboldu ben mi bulamadim acaba yardimci olabilecek var mi? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. hakanzi

Yardım Xiaomi Mi 6 99 şarjda kalıyor

Açması gerekmeyebilir, belki de şarj cihazını tekrar çıkartıp takmak gerekiyordur sizin dediğinizin olması için,hocam biz ne söylesekte hep varsayımlar üzerinden gidiyoruz bu konu da uzman bir arkadaş cevaplayacaktır illa ki cevabını, bende bir daha ki şarj edişimde tekrar kontrol edecem sizin...
  8. hakanzi

Yardım Xiaomi Mi 6 99 şarjda kalıyor

hocam hızlı şarjlı bir telefonu 8 saat neden bekletiyorsun ki?benim anladığım telefon 100 de 100 olduktan sonra şarjdan çekmediğin için o 8 saatlik sürede belki de 100 de 1 harcıyor olabilir, tabi bu kesin bilgi değil ama sadece bir tahmin, tam dolduktan sonra adaptör kendini kapatıyor da...
  9. hakanzi

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa hocama dün öğleden sonra mi 6 siparişi verdim bugün telefon elime geçti.Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum, on numara bir insan çok kolaylık sağladı sorunsuz bir alışveriş oldu telefon almak isteyen arkadaşlar gözü kapalı alabilir.
  10. hakanzi

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Turan hocam sayfa doğru zannedersem lakin mi5 ini satan olmayınca konu açılmamış daha :)
  11. hakanzi

Mi5 pro 4gb 128gb bekliyoruz hocam geldi mi? yada ne zaman gelecek?Birde satış yöntemleriniz nasıl onu öğrenebilir miyim? gitti gidiyor haricinde alabilir miyiz? Turan Tunca arkadaşın 2 el önerisi güzelmiş ama hala satan yok buda şu demek oluyor mi5 kullanan herkes telefonundan gayet memnun...
  12. hakanzi

Aslında bende xiaomi hayranıyım hocam, ama biraz araştırma yaptım Türkiye ye gelen mi5 lerin snapdragon 820 işlemcileri düşük versiyonlu oluyormuş bu biraz kafamı karıştırdı bu soruyu başka bir konu başlığı altında sordum ama sizden de detaylı bir bilgi alabilirsem sevinirim, birde bu mi 5...
  13. hakanzi

Xiaomi Mi5 Alınır mı?

Arkadaşlar herkese selamlar bi sorum olacak türkiyeye gelen mi 5 lerin işlemcileri biraz daha düşük versiyon oluyormuş bilgisi olan arkadaşlar detaylı anlatabilir mi şimdiden teşekkürler.
Üst Alt