Sohbet Telefonum gasp edildi elimi bıçakladı

telefonum çalındı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaşar
Cihazım
A2 LITE
Konular
1
bugün bıçakla elim yaralanmak suretiyle telefonum gasp edildi. Ben bu kişiyi bulmak istiyorum sekiz saat önce ya telefonu kapatmış ya da interneti. Telefon kapalıysa da googleplay ulaşabiliyor mu yoksa bu şahıs interneti mi kapatmış sadece lütfen yardımcı olun bana tavsiyelere açığım. Xaiomi telefonumu açabilir mi konumu polisle bulabilmemiz için polis raporlarını göndersem? lütfen yardımcı olun öğrenciyim zaten param yok durduk yere elim de yaralandı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bilgisayara telefonu bağladıklarında internet aktifleşmiş olur mu yoksa hala kapalı olarak mı görünür? içindeki fotoğrafları silmem için illa internete m bağlanması gerekiyor

xaiomi sitesinde telefon numarası istiyor kayıtlı telefonum yok sanıırm telefon kaydetmemi istiyor yalnız telefon bende değil telefonum da yok fotoğrafları silemiyorum

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Geçmiş olsun. İnternet erişimi kesildiyse zor. Kilit ekranını açmadan bile müdahale edebilirler interneti kapatmaya. Hatta şu an denedim kilit ekranında cihaz kapanabiliyormuş işte çok güzel bir güvenlik açığı. Fotoğrafların telefon hafızası içerisinde ise silemezsin. Buluttakileri silsen bir anlam ifade etmicek. Başka bir android cihazın varsa playstore dan cihazı bul uygulamasını indirin. O cihazda bulunan mail adresini girin ve aktif olduğu anda kitleyin hiçbirşey yapamaz

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kisaca telefonu çaldı hırsız ve hemen kapattı ise yapacak birşey yok , geçmiş olsun.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Nedir bu kekolardan çektiğimiz. Toplumun en değersiz, en vizyonsuz vasıfsız tâbâkası yemin ediyorum. Tabi bunların sorumlusu hep türk eğitimi anne ve babalar ama neyse ...

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
bugün bıçakla elim yaralanmak suretiyle telefonum gasp edildi. Ben bu kişiyi bulmak istiyorum sekiz saat önce ya telefonu kapatmış ya da interneti. Telefon kapalıysa da googleplay ulaşabiliyor mu yoksa bu şahıs interneti mi kapatmış sadece lütfen yardımcı olun bana tavsiyelere açığım. Xaiomi telefonumu açabilir mi konumu polisle bulabilmemiz için polis raporlarını göndersem? lütfen yardımcı olun öğrenciyim zaten param yok durduk yere elim de yaralandı

bilgisayara telefonu bağladıklarında internet aktifleşmiş olur mu yoksa hala kapalı olarak mı görünür? içindeki fotoğrafları silmem için illa internete m bağlanması gerekiyor

xaiomi sitesinde telefon numarası istiyor kayıtlı telefonum yok sanıırm telefon kaydetmemi istiyor yalnız telefon bende değil telefonum da yok fotoğrafları silemiyorum

Polis'e telefon numaranızı verin ve arama kayıtlarının çıkarılmasını isteyin, böylelikle cihazınızı en son nerede kullandığınız ve cihazınızın bilgileri ve kodları ortaya çıkar bu bilgileri kullanarak cihazınıza ulaşabilirsiniz

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
İmei yokmu imei den bulurlar bence polisler

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
İmei yokmu imei den bulurlar bence polisler

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMEI değiştirilebilir ancak her cihazın kendine ait benzersiz kodu vardır bunu fabrikası bile değiştiremez ve bu kod'lar polis takibi gibi durumlarda kullanılır ve gps ile takip edilir bu kod'u polisin takip ettiği arama kayıtlarında görebilirsiniz

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Çok geçmiş olsun ne diyeceğimi bilemedim

Redmi Note 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bir polis memuru olarak ben çalınan telefonun yakalandığını çok çok nadir gördüm,karakola gidip tutanak tuttururlar en fazla sonra bulunursa bilgilendirilirsiniz diyip üzerine soğuk bi su iç diyecekler

hakanzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Geçmiş olsun.