hakanxml kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Durun aradığım bir özelliği keşfettim Xiaomi'nin hakkını vereyim evet ekranda 2 uygulamayı aynı anda kullanma özelliği gelmiş müjde! menü tuşuna basınca splitscreenmode çıkıyo uygulamayı oraya sürüklüyorsunuz ekranda 2 uygulama açılıyor. Bu özellik güzel olmuş teşekkürler.
  2. H

evet güncellemeyi indirdim özelliklerde Miui 9 yazıyor üstünde de Android 7 yazmakta ama Android 7 bu mudur arkadaş? Hani kendine has özellikleri? Hani Miui 9? Kuru kuruyu isimleri değiştirip 3-5 fixle bize 1.4 GB dev bir paket yapmışlar bu paket neden bu kadar büyük içinde bir cacık yokken...
  3. H

Şu an yüklüyorum sanırım Xiaomi bize şaka yapıyor :) Miui 9 beklerken temalar fixlerle bizi oyalamaz umarım sizin verdiğiniz özellik listesinde pek birşey yok yine aylarca oyalanma sürecine giriyoruz belli. Gelecek güncellemede neler gelecek durun tahmin edeyim: - Yeni melodiler! - Wallpapers!
  4. H

Haber MIUI 9 Çok Yakında Gelecek! Güncellemeye Hazır mısınız

Ayrıca inan bana forumda bolca zaman geçiriyorum. Neden bu gecikme tahmininde bulundum çünkü forumun genel görüşü bu yönde. Baktımki çoğunluk gecikir diyor bende 7-8 aydır telefonuma birkaç duvar kağıdı ve melodiden başka neredeyse hiçbir şey gelmeyince anladımki yine gecikecek. Yav diğer...
  5. H

Kardeşim hepimiz biliyoruzki miui 9 global güncelleme gecikecek. Birbirimizi kandırmayalım. Bunu herkes biliyor gecikmeyecek diyenler alta yorum yazsın o gün görüşürüz. Önce Çine gelir biz aylarca bekleriz,.
  6. H

Yardım Miui9 Güncellemesini Stable Romlar Alacak mı?

Umarım 25 Ağıstosta verilir. Önceki vaadlere ve tarihlere bakınca zor görünüyor ama ben yanılayımda o tarih doğru çıksın.
  7. H

Bakıyorumda arkadaşlar miui arayüz mü işletim sistemi mi diye tartışıyor. Sizi bilememde ben müşteriyim arayüz marayüz olmuş beni şahsen ilgilendirmez. Ben istediğim özellikler geldi mi gelmedi mi ona bakarım. Bu firmanın çinli rakipleri bu kahrolası güncellemeyi geçen sene verdiler bakın geçen...
  8. H

Neeen android 7 istiyoruz mesela çoklu pencere kullanmak istiyoruz yeniliklerden faydalanmak istiyoruz. Telefonlarımızı aldığımızda diğer markalar android 7 vermişti bizimkide vereceğini vaadetti her yerde verilecek cihazların listeleri yayınlandı. Şimdi haklı olarak diyorumki hani güncelleme...
  9. H

Konunun başında anket yapılmış soru şu: " Miui 9'un geleceğine inanıyor musunuz" Bu nasıl bir sorudur yahu Yani şunun gibi birşey galaxy s9 geleceğine inanıyor musunuz veya android 8 geleceğine inanıyor musunuz gibi birşey haksız mıyım? Görüyorumki çoğunluk benim gibi bu markanın fiyat /...
  10. H

Duyuru Duyuru - [Erteleme] MIUI 8 Global Beta/Developer Rom Güncellemeleri

Benim telefonum global romlu buna geçersem sorun olur mu? Ayrcıa android 7'nin tüm özelliklerini kullanabilecek miyiz? Durun tahmin edeyim miui 9 olmadan bu mevcut android 7'ler sadee görüntüden ibaret öyle değil mi? Mesela ekran ikiye bölünebiliyor mu çift uygulama çalışabiliyor mu?
  11. H

Duyuru Duyuru - [Erteleme] MIUI 8 Global Beta/Developer Rom Güncellemeleri

Aynı telefon bende de var global beta yükledim yine gelmiyor gelse ne olacak zaten android 7 özelliklerini kullanabilmemiz için bize miui 9 güncellemesi gelmesi gerekiyor onuda yıl sonunda bizim telefona anca verirler en erken tarih aha buraya tahmin yazıyorum kasım ayı öncesinde global resmi...
  12. H

Haber İnceleme - MIUI v8 7.7.6 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Hangi telefona gelmeyeceğini durun tahmin edeyim Mi 5S Plus :)
  13. H

Yardım Mi5s plus bokeh efekti nasil veroyoruz?

Kardeş bu telefonun bence tek kusuru kamerası zaten. Sözde çift kamera var güçlü imajı veriyor ama mesela bugün tekrar tekrar denedim özellikle streo modda fotolar daha kötü çıkıyor sanırım yazılım üzerinde hiç çalışılmadan piyasaya sürülmüş ya da çift kamera sadece görüntü olsun gösteriş olsun...
  14. H

Soru Mi5s Plus 128 GB kamerasindan memnun olan varmi?

Mi 5s plus'in bence herseyi harika ama malesef kamerasi cok kotu. Stereo moduda denedim ne yaparsam yapayim cok puruzlu goruntu vermekte. Ama batarya, islemci hizi ve parmak izi hizi mukemmel.
  15. H

Haber Android 7 (Nougat) MIUI 9 Güncelleme gelecek telefonlar

Evet sizinde tespitlerinize katılıyorum Xiaomi çok fazla model çıkardı bir zamanlar samsungda bunu yapıyordu S7 s7 edge S7 edge active S7 edge snapdragonlu S7 Exynos versiyonu Say say bitmez bu sadece bir modelin versiyonları. Yok Çin versiyon yok global versiyon yok prime versiyon ondan sonra...
Üst Alt